17 Eylül 2013

Evde Youtube’dan para kazanmak

Video çekmeye meraklı mısınız dır ? O zaman bu yazımız tam size göre. Meraklı değilsenizde bu yazıyı okuduktan sonra meraklı olmak isteyebilirsiniz :).  Siz ev hanımları evde bilgisayar başında ek gelir sağlamak istiyorsanız bizde size bunun yöntemlerini anlatmaktan mutluluk duyuyoruz.

youtue para Evde Youtubedan para kazanmak

Youtube aslında Türkiye’de ikamet edenlere bu imkanı sağlamıyordu ama yakın bir zamanda Türkiye’nin güvenilirliğinin artmasıyla ve Türk reklam verenlerinde artmasıyla artık bu imkana bizlerde sahibiz.Bu gereksiz bilgilerden sonra, nasıl para kazanılırı anlatmadan önce kafanızdaki bazı soruları yanıtlayalım:

 

Youtube’dan nasıl para kazanılır ki ?
Youtube videolardan önce reklam yayınlar sizde mutlaka denk gelmişsinizdir, videodan önce yada video izlerken alttan çıkan reklamlarda var tabi. Bu reklamlar direk reklam veren – müşter ilişkisi kurduğu için youtube bu reklamlardan iyi para kazanıyor. Bu kazançlarıda isteyen video yayınlayıcılarıyla paylaşıyor

Youtube kazançlarını neden paylaşıyor ?
Youtube reklam verenlerinde ilgisini çekmek için bünyesinde daha çeşitli videolar istiyor ve bu videoların daha fazla izlenmesini sağlamak istiyor. Video yükleyenlere pay vererek hem insanların para kazanmak için yapıcı videolar yükleyeceğinden hemde videolarını izletmek için çaba harcayacaklarından emin oluyor. Yani kazancını paylaşmak youtube’un kazancınada kazanç katıyor.

Youtube’a video yükleyerek ne kadar kazanılır ?
Bu sorunun cevabı hayal gücünüze kalmış, fenomen videolar inanılmaz paralar kazanıyor mesela bir Gangnam Style Youtube’dan 8 milyon $ para kazandı. O kadar olmasada sizde kendinize bir kanal oluşturabilir ve düzenli bir gelir elde edebilirsiniz. Kim bilir belki bir gün sizin videonuz’da fenomen olur.

Artık YouTube’a video ekleyerek nasıl para kazanılır yazımızı okuyarak youtube’dan para kazanmaya başlayabilirsiniz, bu yazımızda adım adım detaylı bir şekilde youtube’dan para nasıl kazanılır, ne yapmalı, taktikleri nelerdir gibi şeylerden bahsettik. Buyrun tıklayın ve hemen para kazanmaya başlayın.

Bayanlara yönelik bir önceki Ev Hanımlarına 1000-1500 TL Kazanma İmkanı başlıklı yazıda "Mol Mağazaları Başvuru Adresi, Mol Mağazaları Ev Hanımlarına İş ve Mol Mağazası Ev Hanımlarına Ek Gelir" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaryoutube ne kadar para ödüyor,evd nasıl para kazanılır,evde bilgisayar başında iş imkanı,evde bilgisayarla nasıl para kazanılır,yazın evde nasıl serinleriz youtube,youtube dan ne kadar para kazanılır,youtube dizi fenomenlerini yukleyerek para kazanma,youtube evde evhanımları ev neişyapabilirler,youtube ne kadar parar kazanılır,youtubedan ne kadar para kazanılır

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ