06 Mayıs 2014

Evden Çalışma

Evden Çalışma

Ev hanımlarının çok rahat bir şekilde yapabilecekleri basit işlerden biride nikâh şekeri işidir. El becerisi olan her kadın bu işi zorlanmadan yapabilmektedir.

Ülkemizde genellikle düğünler yaz aylarında yapılmaktadır. Ev hanımlarının boş vakitlerini para kazanarak geçirebileceği bu iş aylık gelire katkı sağlamaktadır. Belirtildiği gibi el becerisi olmayan hanımlar bu işi yapmakta zorluk çekebilirler. Fakat kendine güvenen bayanlar bu işi yapabilirler.

Anket Firmaları sürekli olarak anket dolduracak kişileri ararlar. Ev hanımları bu anketlere katılarak kazancınızı oluşturabilecekler. Tek sorumluluğunuz güne başladığınız anda, e-posta adreslerinizi kontrol etmek ve anket firmalarından gelen linklere tıklamak. Alışveriş alışkanlıklarınız ile ilgili bir kaç basit anket sorusunu cevap veriyorsunuz. 10 – 15 dakika sürecek bir anket karşılığı 7 ile 50 dolar arası para kazanın. Bu işlemleri çayınızı içerken, kahvenizi yudumlarken, televizyon izlerken veya müzik dinlerken bile yapabilirsiniz.

evden para kazanmak Evden Çalışma

Evden para kazanmanın yolları

Eğer yemek bilginiz varsa ve bu konuda kendinizin iyi yemek yaptığını düşünüyorsanız ayrıca çevreniz tarafından da yaptığınız yemekler beğeniliyorsa,  bunu paraya dönüştürebilirsiniz.

Bol kazançlar.

Bayanlara yönelik bir önceki 2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ başlıklı yazıda "2014 makyaj trendleri, 2014 yazında makyaj trendleri ve makyaj" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarev hanımları tacız,hibir ite almayan ev hanmna doum paras varm,bozuyukte evde yemekyapip satin alan firmalar,ev hanımlarına iş imkanı bozüyük,evden nasıl çalışabilirim,bozüyük evde iş imkanı,vanda ev hanımlarına iş imkanı,afyonkarahisar da ev hanımlarına iş,edremit ev hanımlarına iş,çorlu ev hanımlarına iş

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Songül yilmaz diyor ki:

  Evde iş yapmak istiyoruz 3 kişiyiz temiz ve zamaninda yaparız ısparta merkezde oturuyoruz bize ne olur yardımcı olun teşekkür ederiz

 2. evde iş yapmak istiyorum size ulaşamıyorum. tlf 5333350183 lütfen ulaşırmısınız.

 3. Boncuk dizme,davetiye yapımı,bebek süsü,kına paketleri evde itina ile yapılır.

 4. Miyase diyor ki:

  Konya’da yaşıyorum bu işi yapmak istiyorum ama size ulaşmanın yolunu bulamıyorum eğer bu yorumu görürseniz bu numaradan ulaşın.
  Tel: 0541 729 0142

 5. Derya diyor ki:

  Ordu Merkezde yaşıyorum el becerilerine güveniyorum nikah şekeri yapma, tesbih dizme,kalem montajı, etiketleme , paketleme vb. Iller yapabilirim elim gayet hızlıdır bu işe ihtiyacım var sizinle çalışmak isterim saygılarımla…cep tel:05452344623

 6. Ayşegül kocabadak diyor ki:

  Ben ayşegül kocabadak eskişehirde oturuyorum evli ve bir kızım var onun için bu işleri istiyorum ben aket doldurma işinide istiyorum kına işi nikahsekeri işide yapa bilirim beni ararsanız sevinirim umudum yok ama yinede 05379705198

 7. efsun efe diyor ki:

  evde yemek yapıp satmak istıyorum kızıma katkıda bulunmak ıstıyorum her yoredem yemek bılgım var

YORUM YAZ