25 Mart 2014

Evlenmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evlenmeye karar verdiğimiz kişi acaba doğru kişi mi?

ve eş seçimiyle ilgili dikkat etmemiz gereken bir çok unsur vardır fakat kimse bunları bize söylemez. Sevmek, aşık olmak maalesef ki evlilik için yeterli değildir. Uzmanlara göre evlenmeden önce çiftlerin dikkat etmesi gereken noktalar şunlardır;

evlenme teklifi 300x198 Evlenmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evlenme teklifi

Birbirinizle konuşun!

Eş adayınızla karşılıklı konuşabiliyor musunuz? Birbirinizi dinleyip anlaya biliyor musunuz? Öncelikle bu soruların cevabını arayın. Unutmayın ki sağlam ve iyi bir evliliğin sırrı çiftlerin birbiriyle sohbet edebilmesinden geçiyor.

Birbirinizi tanıyın!

Onun nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu biliyor musunuz? Eş adayınızın kim olduğunu doğru ve gerçekçi bir şekilde saptayın. Birbirinizi değiştirmeye çalışmak yerine tanımaya calışın.

mutlu ilişki 198x300 Evlenmeden Önce Dikkat Edilmesi GerekenlerBirbirinizin hayatına saygı duyun!

Birbirinize yalnız kalmak için izin veriyor musunuz? Yoksa her şeyi birlikte mi yapıyorsunuz? Bir ilişkide birlikte ve  keyifli zaman geçirmek çok önemlidir ancak birlikte zaman geçirmek kadar kişiler birbirlerine bireysel etkinlik yapmaları için fırsat vermelidir.

Üçüncü şahısları uzak tutun!

Yaşadıklarınızı üçüncü sahışlara anlatıyor musunuz? Bilmeniz gereken en önemli şey ilişkinizde  yaşananlar ikiniz arasında kalmasıdır. İlişkinizle veya evliliğinizle ilgi bilgi aktarmak, kavgalarınızı yansıtmak uzun vadede size zarar verir. .

Umutlu olun!

Evlendiğinizde her şeyin çok güzel ve mükemmel olacağını evlilik 300x198 Evlenmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenlerzannetmeyin. Her zaman her şey yolunda gitmeyebilir ama olumsuzluklara rağmen umudunuzu kaybetmeyin. Evlilik uzun ve  bir o kadar da zor bir yolculuktur. Önemli olan zorlukları sevgiyle, saygıyla ve umutla aşabilmektir.

Bayanlara yönelik bir önceki Mutfakta Püf Noktalar başlıklı yazıda "kadınlar için pratik bilgiler, limon ve mutfakta püf noktalar" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarevlenmeden önce dikkat edilmesi gerekenler

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ