17 Haziran 2014

Finansbank Ev Hanımlarına Kredi İmkanı

Ev hanımlığı, en zor ve uğraş gerektiren mesleklerden biri olarak değerlendirilse de, herhangi bir gelire dayandırılmaması, ev hanımlarının kredi almasına engel teşkil etmektedir. Birçok banka, gelir belgesini baz alarak kredi verme eğiliminde olduğundan, ev hanımlarına yönelik kredi seçeneklerine ulaşmak çok zor olmaktadır.

Bu anlamda, ev hanımlarının ihtiyaçlarına yönelik olarak, kredi vermek anlamında önemli bir atılım gerçekleştiren , gelir belgesiz ve kefilsiz kredi seçenekleri ile ev hanımlarını desteklemektedir.

finansbank Finansbank Ev Hanımlarına Kredi İmkanı

Finansbank’tan ev hanımlarına kredi imkanı

Finansbank kredi nasıl alınır ?

Finansbank’ ın, ev hanımlarının kredi almasına imkân tanıyan kredileri için, başvuru süreci de, çok hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu kredilere başvurmak için, cep telefonu yoluyla başvuru yapmak, en kısa ve zahmetsiz yol olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yolla başvuru yapmak için, cep telefonundan, TC kimlik numaranızı yazarak, 5030’a göndermeniz yeterli olmaktadır. Bunun yanı sıra, şubeye giderek, yüz yüze başvuru yapabilir, ya da çağrı merkezi aracılığıyla da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

finansbank kredi imkanları 300x168 Finansbank Ev Hanımlarına Kredi İmkanı

Finansbank kredi imkanları

Cep telefonu ile yapılan, kredi başvurularının sonucu, 5 dakikada cep telefonu mesajı olarak gelmekte olup, onaylanması halinde, Finansbank şubelerinden, nüfus cüzdanı ile krediler kullandırılmakta ve aynı gün içerisinde, kredi tutarı hesaba yansımaktadır.

Kredi başvurularının onaylanmasına paralel olarak, kredi tutarıyla orantılı, bir kredi kartı limiti ve ek hesap tanımlanması da yapılabilmektedir. Alınan kredi ödemelerinin, gecikme olmadan yapılması ile daha sonrasında, tekrardan kredi kullanmakta, banka politikaları kapsamında daha kolay olmaktadır.

Bayanlara yönelik bir önceki Sivilce ve Siyah Noktalardan Korunma Yolları başlıklı yazıda "cilt, güzel bir cilt için gerekli olanlar ve güzellik" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarcalısmayan evhanımları bankadan nasıl kıredı alır,kredı cekemeyenlere nasıl kredı ımka,ev hanimlarina tup bebek icin kiredi veren bankanin numarasi,ev hanımlarına gırışimcikredısı,ev hanimlara kredi almanyada,finansbank gelir,engelliyim kredi nasil alirim,ev hanımlarına tüp bebek kredisi,turkiye finansbamk ev nasil alinir,finans bank da ev nasil alinir

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ