22 Eylül 2013

Fisher Price, Bebek Oyuncaklarında Annelerin 1. Tercihi!

Çocuklar oynayarak öğrenir, özellikle 3 ay ve üzeri bebekler dünyayı tanımaya oyuncaklar ile başlar. Gelişen teknolojiler sayesinde yeni bebek oyuncakları hem daha eğlenceli hem de bebekler için çok daha eğitici özellikler içeriyor.

Anne ve babalar oyuncak seçiminde çocukları 3 yaşına girinceye kadar söz sahibi olabiliyor. 3 yaş ve üzeri çocuklar artık kendi isteklerini ve seçimlerini yapabildiklerinden bir oyuncak mağazasına gittiğinizde hangi oyuncağı daha çok sevdiğini söyleyebiliyor. 0-3 yaş bebek oyuncakları satın alırken tüm seçim hakkı ebeveynlere ait ve bu konuda yani oyuncak seçiminde dikkatli olmak gerekiyor. Özellikle bebeğinizin cinsiyetine ve fiziksel özelliklerine uygun bebek oyuncakları seçmekte büyük fayda var. Bu sayede oyuncağını daha çok seven bebekler ondan hem eğlence hem de eğitici özellikleri konusunda daha fazla fayda sağlıyor.

bebek oyuncaklari 300x248 Fisher Price, Bebek Oyuncaklarında Annelerin 1. Tercihi!Bebeğiniz için en uygun oyuncağı seçmek ve fiyat bilgisine kolayca erişmek için, En iyi oyuncak sitelerinden; http://www.candaoyuncak.com/bebek-oyuncaklari web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Özellikle tüm dünyada annelerin 1. tercihi olan Fisher Price bebek oyuncakları ilk tercih etmeniz gereken ürünler olmalıdır. Amerika merkezli Fisher Price oyuncak sektörünün öncü firmalarında. Sağlıklı, bebeğiniz için zararsız ayrıca çok eğlenceli özellikler içeren Fisher Price bebek oyuncakları sevimli tasarımları sayesinde de bebekler tarafından çok seviliyor. Tüm ürünleri Türkçe desteği sunan bu kaliteli bebek oyuncakları içerisinde en çok satılan modellerden bazıları aşağıdadır.

• Fisher Price Çok Fonksiyonlu Salıncak
• Fisher Price Eğlenceli Tuvalet
• Fisher Price Eğitici Köpekçik
• Fisher Price Eğitici Aktivite Masası

Yukarıda ürünler tüm dünyada Fisher Price markasının yıllardır en çok satan bebek oyuncakları ve bebek yardımcı gereçleridir. Tüm bebek oyuncakları ve Fisher price markalı oyuncaklar için yazıda da verdiğimiz Canda oyuncak web sitesinden tüm detaylı bilgileri öğrenebilir, dilerseniz bebeğinizin için seçtiğiniz ürünleri aynı gün kargo ile online satın alabilirsiniz.

 

Bayanlara yönelik bir önceki Çocuklara istemedikleri şeyleri yaptırmak başlıklı yazıda "çocuklara istemedikleri şeyler nasıl yaptırılır, çocuklara kolay yemek yedirmek ve ödül sistemi nasıl uygulanmalı" hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ