24 Mayıs 2014

Garanti Bankası Ev Hanımlarına Kredi

ev hanımlarına şartları nelerdir? kullandırırken ne gibi şartlar aramaktadır. İşsizlerin kredi için başvuru yapması mümkün mü ?

Nakit sıkıntıları ve borçlar, ev eşyalarını yenilemek ya da ev döşemek, ev ya da araba almak ya da borç ödemek ve benzeri daha birçok ihtiyaç için, insanlar, banka kredisi alma yolunu seçerek isteklerini gerçekleştirmeye çalışmaktadırlar. Banka kredilerinin kullanılması ile ihtiyaç duyulan tutarlar, aylık taksitler halinde geri ödenerek, bütçeyi sarsmadan, ihtiyaç duyulan her neyse, rahatça karşılaşılabilmektedir.

Günümüzde, bankaların kredi koşullarında, gelir belgesi istenmesi nedeniyle, ev hanımlarının kredi alması zorlaşmaktadır. Birçok banka, gelir belgeleyemedikleri gerekçesiyle, ev hanımlarının kredi taleplerini geri çevirmektedir. Ya da ek teminatlar ya da kefil talep ederek, kredi verme yoluna gitmektedir.

Ev hanımlarının kredi alabilmesi konusunda, yine de, kredi almak tamamıyla imkânsız değildir. Bazı bankalar, bu konuda alternatifler geliştirerek, ev hanımlarının kredi alabilmesi için, uygun şartlar sağlamaktadır. Ev hanımlarına kredi veren bu bankalardan biri, Türkiye’de uzun yıllardır faaliyet gösteren, Garanti Bankası’dır.

ev hanimlarina kredi garanti Garanti Bankası Ev Hanımlarına Kredi

Ev hanımlarına kredi Garanti Bankası

Garanti bankası tarafından sunulan, cep kredi seçeneği ile tek bir SMS yoluyla, kredi başvurusu yapılmakta ve kısa bir süre içerisinde onaylanan krediler, ev hanımlarının kullanımına sunulmaktadır. Ayrıca, bu krediler, ev hanımlarının ödeme gücüne göre, ödemelerde kolaylık sağlamak adına, en uygun vadeler ile taksitlendirilmektedir. Kredi başvurusu yapmak için, “T.C. Kimlik Numarası, kredi tutarı, vade ve gelir bilgisi” bilgileri yazılarak 3390’a mesaj gönderilmesi yeterlidir. Kredi onayı olumlu olarak iletildiği takdirde, kimlik belgesiyle şubeler krediyi kullandıracaklardır.

garanti bankasi kredi Garanti Bankası Ev Hanımlarına Kredi

Garanti Bankası kredi şartları

Kredilerin, düzenli bir ödeme seyri kazanmasına paralel olarak, Garanti bankası, ev hanımlarına, kredi kartı da verebilmektedir. Ek olarak, düzenli ödemeleri olan diğer müşterilere uygulanan, yeniden kredi alabilme imkânı, ev hanımlarına da sunulmakta, bu sayede, farklı dönemlerde ortaya çıkması muhtemel tüm ihtiyaçlarda, banka kredisi alternatifi kullanılabilir olmaktadır.

Bayanlara yönelik bir önceki Sivilce ve Siyah Noktalardan Korunma Yolları başlıklı yazıda "cilt, güzel bir cilt için gerekli olanlar ve güzellik" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarev hanımları na kıredi,garanti bankası ev hanımlarına kredi,vakıfbank ev hanımlarına kredi başvurusu,garanti ev hanımlarına kredi başvurusu,garanti ev hanımlarına,ev hanımlarına ipoteksiz kredi,garanti kredi şartları,garantı banka,ev hanımlarına kredi garanti,ev hanımlarına kredi evhanimlarina

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ