17 Mayıs 2014

Gelin ve Damat Şeklinde Kurabiyeler

Gelin ve Damat Şeklinde Kurabiyeler

Yaz aylarına girerken evlilik sezonu da açılmış bulunuyor. Bu yaz evlenmeyi planlayanlar düğün hazırlıklarına başlamışlardır eminim.

Bu dönemde mobilya, beyaz eşya, gelinlik, damatlık derken tam anlamıyla bir koşturmaca söz konusudur. Bu yoğunluk ve koşuşturmaca içerisinde bir şeyleri unutmamak, atlamamak adına çeşitli listeler yapmakta fayda var. Mesela eve alınacaklar listesi, düğüne ve nikaha davet edilecek kişiler listesi ve buna benzer listeler, işinizi fazlasıyla kolaylaştıracaktır.

Nikahınızda davetlilere dağıtılmak üzere yaptırılan de unutulmaması gereken en önemli şeylerden birisidir. Nikah şekerleri konusunda bir çok çeşit ve alternatif var. Mesela çeşitli biblolar, çiçekler, magnetler nikahınızda misafirlerinize dağıtmak üzere tercih edebileceğiniz alternatifler arasındadır. Eğer bu özel günde, farklı ve değişik nikah şekerleri dağıtmak istiyorsanız, size bu kurabiyeleri önerebilirim. Davetlilerinize tatlı bir sürpriz yaparak, gelin ve damat şeklindeki bu kurabiyeleri nikah şekeri olarak kullanabilirsiniz. Kalp şeklinde hazırlanan bu kurabiyelere, gelin ve damat deseni işleniyor. Bu lezzetli kurabiyeler, eminim misafirleriniz tarafından da çok beğenilecektir. Nikahınızda bu ve buna benzer kurabiyeler dağıtmak isterseniz nsnbaby ile irtibata geçebilirsiniz.

 

598534 404793486278182 897366415 n 225x300 Gelin ve Damat Şeklinde Kurabiyeler

Nikah Kurabiyeleri

Bayanlara yönelik bir önceki 2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ başlıklı yazıda "2014 makyaj trendleri, 2014 yazında makyaj trendleri ve makyaj" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarevde gelin damat kurabiyesi tarifi,gelin damat kurabiyeleri,gelin damat kurabiyesi modelleri,gelin ve damat şeklinde kurabiye,nikah kurabiyeleri tarifi,NİKAH KURABİYESİ MODELLERİ

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ