26 Mart 2013

Genç Kalmak İçin Gül Yağı Kullanın

Gül çiçekler içinde hiçbirimizin vazgeçemediği ve güzel kokusuyla ruhumuzu okşayan bitkilerden bir tanesidir. Kozmetik alanda da oldukça fazla kullanılan gül suyu ve gül yağının güzelliğimiz için inanılmaz faydaları olduğunu söylemek mümkün.
Genç Kalmak İçin Gül Yağı Kullanın Genç Kalmak İçin Gül Yağı Kullanın

denilince, öncelikle cilde canlılık vererek daha genç ve taze görünmesini sağlıyor. Cildin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olarak bakterilerden arındırıyor. Açık yaraların daha çabuk iyileşmesini sağlıyor. Alerjik ve egzamalı ciltlere iyi geliyor. Elleri ve tırnakları besleyip nemlendiriyor. Ayrıca saçların uzayıp beslenmesine yardımcı olarak parlaklık ve yumuşaklık kazandırıyor. Akne ve sivilcelerin iyileşme sürelerini hızlandırarak siyah noktaları temizliyor ve cilt hücrelerini yeniliyor. Bütün bunların yanında ağrı kesici ve öksürük kesici etkisinin olduğu ve tansiyonu düşmesinde etkili olduğu da bilinmektedir.

O halde uzun yıllar genç kalmak ve genç görünmek istiyorsanız aktarınızdan kendinize en kısa zamanda bir almayı ihmal etmeyin..

Bayanlara yönelik bir önceki Makyaj Yapmadan da Güzel Görünebilirsiniz başlıklı yazıda "Makyaj Yapmadan da Güzel Görünebilirsiniz, makyaj yapmadan güzelleşin ve makyaj yapmadan güzellik" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlargenc kalmakk için ne yapmalı

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ