18 Şubat 2014

Gerçekten Partnerinizdeki Sorunlar Evlenince Düzeliyor mu?

ciddi bir müessesedir. Bu lafı çok sık duyarız çevremizden. Evlenmeden evvel dikkat etmemiz gereken bazı noktalar vardır. Kimileri bunları hiç önemsemeden bir anda kendini dünya evine girmiş bulur. Kendimize ve karşı tarafa sormamız gereken bazı sorular vardır. Eğer bu sorulara daha evlenmeden cevap bulamıyorsak ya da bizim verdiğimiz cevap ile karşımızdaki insan birbirine paralellik göstermiyorsa orada bir sorun var demektir.Öncelikle nasıl bir eş istediğinize karar verin. Yani emin olun ve karşınızdaki insanın kafanızdaki insan ile aynı olup olmadığını tartın. Diyelim ki siz modern birisini istiyorsunuz fakat karşınızda gelenekçi bir insan var. Ya da siz anneniz gibi mi babanız gibi mi birini düşlediniz?
Bu soruların cevabını kendi içinizde yanıtlayamıyorsanız bir kere daha düşünmenizde fayda var. Evlenince değişir diye de sakın düşünmeyin. Evlilik öncesi yapılan en büyük hatalardan biri de bu. Yani evlenince bırakır evlenince o huyunu unutur. Huylu huyundan vazgeçmez. Boşuna dememişler insan yedisinde ne ise yetmişinde de odur diye. Adam yetmişin de değişmiyor, evlenince sen varsın diye mi değişecek. Burada elbette çiftleri ayırmak ya da akıllarına kötü fikirler sokmak gibi bir düşüncem yok. Fakat evlenmeden önce birbirinizden neler beklediğinizi ve nasıl olması gerektiğini düşünürseniz bunun tahlilini yaparsanız sizin için daha sağlıklı bir iletişim oluşur.

images4 Gerçekten Partnerinizdeki Sorunlar Evlenince Düzeliyor mu?

Bayanlara yönelik bir önceki Eşiniz Sizin İsteklerinize Kulak Veriyor mu? başlıklı yazıda "Eşiniz, arası ilişki ve ilişkiler" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarkadinlara elisi oya örnekleri,bencil insan evlenince düzelir mi,bencil insanlarla evlenilir mi,benciller evlenebilir mi,EV HANIMI nla birliktelik,gerçekten evlenmeyi düşünen ev hanımları,patner ev hanımı

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ