15 Eylül 2013

Göz altındaki Morluklardan Kurtulun

Gözaltındaki morluklar,derimizin ince olmasından kaynaklanır ve hemen hemen tüm kadınların problemidir. Makyajlarla, kapatıcılarla sağlıksız çözüm bulmaya çalışmak yerine bir de doğal yollardan çözmeyi deneyin.

Çeşitli sebeplerle gözümüzün altında siyah torbalar oluşuyor, bazen sebepleri yok etmek mümkün olmuyor, yoğun olduğumuz bu zamanlardada doğal yollarla göz altı siyah torbaları yok etmek en güzeli.

Değerli yazarlarımız kendilerininde denediği doğal çözümü sizlerle paylaşıyor;

1d8b887cc33d5a48faf3a40c5e9fbcac 300x300 Göz altındaki Morluklardan Kurtulun

Göz altındaki morluklar nasıl geçer;

  • Maydanozu iki yemek kaşığı kadar olacak kadar ince ince kıyın, bir kase yoğurtla iyice karıştırın.
  • Daha sonra göz altına, çevresine ve üstüne sürün ve 15-20 dakika bekleyin.
  • Temizlerken rezene çayı veya siyah çay ile temizleyin. Bu çaylar cildinizi derinden temizleyerek size yardımcı olacaklar.

Not: İşlemi uygularken gözlerinizi açmamaya özen gösterin yoksa içerisine kaçabilir.

Bu işlemi haftada en az 2 kere uygularsanız faydasını görürsünüz simple smile Göz altındaki Morluklardan Kurtulun (Her gün yapılması tavsiye edilmez)

 

Bayanlara yönelik bir önceki Karbonatın Bilmediğiniz Güzellik Reçeteleri başlıklı yazıda "karbonat ile gelen güzellik sırları, karbonat ile pürüzsüz bir cilt ve karbonat ve güzellik" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlargöz altı morlukları nasıl geçer evde,goz alti siyahlarinin sebebleri cozumu,göz altındaki siyahlar geçer doğal çözümler

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ