17 Ocak 2014

Güneş Lekelerine Anında ve Doğal Çözümler

Elma sirkesi ve soğan suyu karışımı ile gelen çözüm.gunes lekeleri nasil yok edilir h207 300x155 Güneş Lekelerine Anında ve Doğal Çözümler
İkisinin karışımı hem güneş hem de yaşlılık lekelerine karşı doğal bir reçete… Elma sirkesi-soğan suyu karışımı, her yaştan kadının canını çok sıkan kahverengi lekeleri gideriyor. Yöntemi şöyle: İki küçük soğanın suyunu mikserde sıkın. (Veya soğanı kesip, bir havanda da dövebilirsiniz) Soğan suyuna yarım çay bardağı elma sirkesi ekleyin, karıştırın. Bu doğal “losyonu” akşamları sürüp öylece uzanın.. Yarım saat sonra yıkayın. İki veya üç günde bir yapabilirsiniz Dilerseniz sadece soğanın suyunu da sürebilirsiniz. . Soğan suyuyla ıslatılmış bir pamukla yüzünüzü her gün silebilirsiniz. (Gündüz kokmaması için geceleyin yapmanız sonra suyla yıkamanız daha iyi.) Ancak dileyenler, sabaha kadar da bu losyon sürülü bir şekilde uyuyabilir.

Kaya tuzu doğal bir nimet
Kaya tuzu büyük parçalar şeklinde tuz madenlerinden çıkarılan ve rafine olmayan tuz. Gözaltı ve ağız çevresindeki çizgileri, güneş ışınlarının neden olduğu kırışıklıkları tedavi edebilir. Magnezyum potasyum, kalsiyum klorit ve demir bakımından zengin olan bu tuz birçok yerde kullanılıyor. Uygulamadan sonra kan dolaşımını hızlandırır. Kaya tuzlarının doğal dengesi cildin nem dengesini ayarlar. Aynı anda göz için de yararlı.
Yorgun gözler için şunu yapın: 1 bardak suya yarım tatlı kaşığı tuz ölçüsüne göre 2 bardak tuzlu su hazırlayın. Elinizi suda ıslatarak göz altlarınıza koyun.

gunes lekelerine bitkisel cozum 300x294 Güneş Lekelerine Anında ve Doğal Çözümler

Bayanlara yönelik bir önceki Bağırsak Problemlerine Yararlı Bitkiler başlıklı yazıda "bağırsağa iyi gelen bitkiler, bitki kökleri ve doğal bitkiler" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlargüneş lekelerine doğal çözüm,herbatecs fiş macunu,güneş lekelerine soğan suyu ve elma sirkesi,güneş lekelerine soğan suyu,guneş lekelerine karşı dogal çozumler,güneş lekelerine doğal çözümler sirke soğan,gunes lekelerine doğal cozumler,güneş lekeleri soğan suyu,güne lekesi anında geçiyor,fiş macunu guneş lekesini gidetir mi

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ