21 Kasım 2013

Güzellik Malzemelerinizin Düzeni

Banyonuzun ve odanızın her bir köşesini işgal eden güzellik malzemelerinizi, hiç bir yere sığdıramadığınız büyük ambalajları, deneme boyları… Bu dağınıklığa son vermenin ve bir düzene sokmanın artık vakti gelmedi mi? Güzellik ürünlerinizi şık bir şekilde sergilemenizi ve onlara istediğiniz anda kolayca ulaşmanızı sağlayacak bir düzen için yazıyı dikkatle okuyun ve önerileri hayata geçirin. Yeriniz dar ve kullandığınız alan küçükse her gün kullandığınız güzellik ürünlerini şık bir tepsi içine koyup sergileyin. Ev eşyaları satan mağazalardan kolaylıkla bulabileceğiniz şeffaf bölmeli kutular kurtarıcınız olacak. Makyaj malzemelerinizi hem görebilecek hem de dağınıklığı önler. Eğer banyonuzda dağınık bir görüntü istemiyorsanız bu kutuları banyo dolabına yerleştirin hatta üst üste koymak isterseniz en üstte en sık kullandıklarınız olmalı.

Güzellik Malzemelerinizin Düzeni 300x198 Güzellik Malzemelerinizin DüzeniBir çoğunuz lavabo altındaki dolabı ulaşılması zor olduğundan kullanmıyor. Bu alanı kullanmak için bir kaç katlı raf yerleştirirseniz buraya koyduğunuz ürünleri de görmeniz kolaylaşacaktır. Her gece uyumadan önce kullandığınız bakım ürünlerini ise yatağınıza en yakın yerde bulundurmalısınız. Gece kremi, her akşam aldığınız ilaçlar, tırnak koruyucuları gibi ürünleri bir sepete yerleştirerek komodinin üzerine koyabilirsiniz. Deneme boyu ürünleri ise ihtiyacınıza göre, mandallar yardımı ile tutturarak küçük bir makyaj çantasına yerleştirin. Şeffaf makyaj çantaları yine imdadınıza yetişecek eğer bu plastik deneme boyları şeffaf çantada saklarsanız ihtiyaç anında nerde olduğunu aramadan kolayca bulabilirsiniz. Küçük havlular, makyaj temizleme pamukları gibi ürünleri  vantuzlu askıları seramiklere yapıştırarak kullanabilirsiniz.

Bayanlara yönelik bir önceki Güçlü ve Bakımlı Tırnakların Sırrı başlıklı yazıda "güçlü tırnaklar nasıl olur, tırnak bakımı nasıl yapılmalıdır ve trnak bakımı" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarkutu içinde makyaj mazemleri,makyaj koymak için kutu yapımı,makyaj malzemeleri düzeni videoları,makyaj malzemeleri koymak için kutu,küçük evde makyaj ürünlerimi nasıl düzenlerim,makyaj malzemelerimi nasıl düzenlerim,makyaj malzemesi duzeni,makyaj malzemesi koymak için,makyaj pamuklarini koymak icin kutu

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ