10 Mayıs 2014

Hamilelikte Saç Boyama

Hamilelikte Saç Boyama

Hamile bayanların psikolojik olarak kendilerinde oluşan fiziksel değişim onlar için bazen kabus haline gelmekte.
Biraz daha kendilerini iyi hissetmek için en iyi yolu saç boyamakta bulurlar.

döneminde saç boyamanın bebek için bir çok tehlikesi vardır. Anne karnındaki bebeği koruyan keseye zarar verdiğinden erken doğuma sebebiyet verebilir. Boyama işlemi saç diplerinden emilerek anne ve bebeği sağlık yönünden etkiler. Fakat bu değişim yapamazsınız anlamına gelmez.

saç boyama Hamilelikte Saç Boyama

Hamileyken saç boyama nasıl olur ?

Saç tonunuza uygun bir renk yardımı ile balyaj çekerek güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. İster evde ister kuaföre giderek kolayca bu işlemi yapabilirsiniz. Genelde koyu kumral saça açık karamel, siyah veya kahverengi saça bakır kızılı, sarı tonlara sahip olanlar ise koyu karamel veya açık kahve balyaj ile istedikleri görünüme kavuşacaklardır.

Genelde de bayanların trend haline getirdikleri saç boyamanın biraz daha ikinci plana atılmasına sebep olan balyaj her yaşa her zevke hitap eder hale geldi.

Bayanlara yönelik bir önceki 2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ başlıklı yazıda "2014 makyaj trendleri, 2014 yazında makyaj trendleri ve makyaj" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarhamilelikte saç boyama,canan karatay hamilelikte saç boyamak,Canan Karatay hamilelikte saç boyanır mı,Hamilelikte bakır saçlar,hamilelikte saça röfle atilmasinin zarari

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ