23 Eylül 2013

Her iş fırsatına güvenmeyin

guven bana Her iş fırsatına güvenmeyinEvden iş yapmayı seçerken internetten her okuduğunuza inanmayın. Güvenilmeyecek en baba 2 sektör; Anket doldurarak para kazanmak, reklama tıklayarak yada reklam izleyerek para kazanmak.

Size reklam tıklatarak para kazandıracağını iddia eden yerler %99 YALANDIR inandırma için belki çok az şanslı insana ödeme yaparlar ve zaten kazanç o kadar düşüktürki günde 50 kuruşun üzerinde kazanamazsınız hatta çoğu zaman günde 10 kuruş anca kazanırsınız paranızı almak için 10tl alt limit koyarlar siz o parayı biriktirene kadarda toz olurlar.

Anket doldurarak para kazanmakta bugünlerde rastladığım yalan bir olay, bu siteler bazı sitelere üye kazandırarak para kazanıyorlar fakat siz sadece üye olduğunuzla kalıyor spam mailler almaya başlıyorsunuz. Hele bazıları anket başına 12 TL diyor öyle bir para varsa bizde burada yazmayalım paso anket dolduralım. Bazı üretici firmaların tüketici görüşlerine önem verdiği iddiası tamamen kandırmaca evet değer veriyorlar fakat 250.000 kişilik bir anket içinde 250.000 TL bütçe ayırmazlar heleki 12 TL olsa siz düşünün.

İnternette iş fırsatı ararken, umut tacirlerinin kurbanı olmayın, sizden sermaye isteyen işleri iyice araştırın, istemeyen işleride mantık çerçevesinde düşünün. İnsanlar artık umut satıyorlar para kazanmanını yolları e-book’lar manyak fiyatlara satılıyor resmen umut satılıyor ve verdiğiniz paraya genelde değmiyor, hatta para kazandığını ispatladıklarını söyleyen sitelerin gösterdiği kanıtlar bile yalan. Kısacası bu insanlar UMUT satıyorlar, sizde gerçek bilgimi yoksa umutmu sattıklarını ayırt etmelisiniz.

Bayanlara yönelik bir önceki Hangi Yiyecekler Kolesterolü Düşürüyor? başlıklı yazıda "hangi yiyecekler kolesterole iyi gelir, kolesterol nasıl düşürülür ve kolesterolü düşüren yiyecekler" hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ