10 Mayıs 2014

Hiç…

Hiç…

Bir erkeğin hayatına ikinci kadın olarak mı girdiniz?

Yani o sizin için ‘‘alaca karganın kuşu, ellerin çiçeği…”

Eğer böyle durumları kendinize meslek edinmişseniz sizin için hiç bir mahsuru yok. Alan razı, veren razı hesabı yani. Siz maddi olarak istediğinizi alırsanız, gerisi onun sorunu. Karısı anlamadığı sürece, kendince o da gönlünü eğlendirir, zaten anlasa da sizin için fark etmez. Kadına ”kocana sahip çıksaydın”, adama da ”beni ilgilendirmez” der döner arkanızı gidersiniz. Arada sizin açınızdan gönül bağı olmadığı için etkilenmezsiniz.

Ama kendi halinde normal bir hayat sürerken böyle bir durum içinde kalırsanız, araya , sevgi, bağlılık, sadakat gibi duygular girdiyse sizi her geçen gün daha fazla tüketecek bir süreç başlamış demektir.

Belki ilk başta size yalan söyledi, evli olduğunu ya da hayatında başka biri olduğunu gizledi ve siz hiç haberiniz yokken yasak bir ilişkinin içinde buluverdiniz kendinizi.Gönlünüzü de kaptırdıysanız bu ilişkinin içinden çıkabilmek çok zor. Karşınızdakinin yalancı olduğunu bilseniz de ondan vazgeçemezsiniz.

Belki de en baştan durumu bile bile kendiniz kabul ettiniz ikinci kadın olmayı. Gönlünüz o adama doğru kayarken engelleyemediniz kendinizi. Karşınızdaki hayatından gayet memnun ve rahat kabullenir olanı . Onun için hayatına girmiş kadınlar hanesine  bir çentik, arkadaşlarının yanında övünerek anlatabileceği bir hikaye daha olursunuz. İşte hepsi bu.

Kendinizi yer bitirirsiniz. İçinde bulunduğunuz durumu kendinize yediremezsiniz, ben nasıl böyle bir şey yaparım diye. Vicdanınız sizi rahat bırakmaz, diğer kadının durumu sizi rahatsız eder. Çoluk çocuk varsa daha da kötü. Kimin için üzüleceğinize şaşırırsınız. Kendinize mi, sevgilinize mi, diğer kadına mı, çocuklara mı? Artık ağlasanız bile, sadece kendiniz için ağlayamazsınız.

Adam sizden hevesini aldıktan sonra bırakıp, eşine çocuklarına dönse ortada kalırsınız. Söyleyecek söz de bulamazsınız , üstünde hak iddaa edecek durumda değilsinizdir. Derdinizi bile anlatamazsınız kimseye,  ne halde olursanız olun haklı değilsiniz çünkü. Bunu herkesten önce kendiniz bilirsiniz

Adam diğer kadını terk etse bile, içten içe bilirsiniz ki asla tam anlamıyla sizin olamayacaktır. Başkasına bunu yapan, yarın size de aynısını yapacaktır. Asla huzur bulamazsınız. Bilirsiniz ”Yuva yıkanın, yuvası olmaz.”

Yani bir erkeğin hayatında ikinci kadınsanız, hiçsinizdir…

Bayanlara yönelik bir önceki Açlık Hissini Nasıl Bastırırız? başlıklı yazıda "açlığı bastırma taktikleri, açlık bastırmak ve açlık hissi" hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ