21 Eylül 2013

İğne Oyası Örnekleri

oya2 300x225 İğne Oyası ÖrnekleriEski bir el işi olan iğne oyası bugün maalesef genelde annanelerimizin babannelerimizin yaptığı bir el işi olarak kaldı, nadirde olsa hala günümüzde bu değerli el işini sürdüren çok değerli ev hanımlarımız bulunmakta.

Endüstrinin bu kadar ilerlediği günümüzde aslında makinelerin yaptığından çok daha iyi ve değerli olan bu el işi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz.

İğne oyası ile çok çeşitli motifler yapabilir siniz kendinizi geliştirmek adına aradığınız örneklere bizim de bir katkımız olsun istedik bu konudaki örnekleri inceledikten sonra iğne oyası kategorimizede göz atmayı unutmayın.

İşte örnekler;

Bayanlara yönelik bir önceki El İşi Oya Örnekleri başlıklı yazıda "el işi oya modelleri, Oya Modelleri ve tığ işi oya modelleri" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlariğne oyası yazma modelleri facebook,beyzade iğne oyaları,ine oyas modelleri,iğne oyası örnekleri facebook,iğne oyası modelleri facebook,birbirinden güzel oya örnekleri,iğne oyalarım facebook,oyamödelleri,iğne oyası facebook,igne ornekleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ