26 Ağustos 2012

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları
İkizler burcu çok hareketlidir hiperaktif ler gibi. Çok değişken bir karakter yapıları vardır.Güneş ikizler burcuna muhteşem bir zeka vermiştir. Güneşin verdiği etki sayesinde canlı, kararlı, zeki ve sağlam bir karaktere sahip olur.İkizler burcu insanı daha çocukluktan sınırsız özgürlük ister. İkizler in ikna kabiliyeti yüksektir.Spor yapmayı severler ve çokta iyi sporculardır.

İkizler burcu bir işten fazlasıyla uğraşmayı sever hatta bunu prensip edinmişlerdir.Liderlik yeteneğine sahip neşeli ve gayretlidirler. Zor durumda bile iyimser insanlardır.Her zaman dürüst olmasalar da her durumda açık ve tarafsızdırlar.Genel olarak ilgi odağıdır bundan da memnuniyet duyarlar . Yanında genellikle kendini çok iyi hisseden insanlarla yakın dostluk kurarlar.

ikizler burcu gunluk burc yorumlari İkizler Burcu Günlük Burç Yorumlarıİkizler burcu dokunaklı yada ilginç insanlardan uzaktır, aynı ortamda olurlarsa onları alaylarının hedefi yaparlar.Güncel olayları takip eder ve bu sayede her konu hakkında sohbete katılıp kendinizi gösterebilirsiniz. Hiç zorda kalmaz bir anda fikir değiştirip ortama ayak uydurabilirsiniz.Burcunuzun en belirgin özelliği ve sembolü olan ikizler  yani çift karakter kendini gösterir.Ayrıca ikizler burcu romantik , hayalci ve idealisttir.

Haydi gelin ikizler burcunun bu günkü yorumuna bir göz atalım.

Bayanlara yönelik bir önceki Tarot Falı Nasıl Bakılır? başlıklı yazıda "nasıl tarot falı bakılır, tarot ve tarot açılımları" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarikizler burcu günlük fal,ikizler burcu günlük fal aşk kasım 2015

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. inci diyor ki:

    Ben bir koç bayanıyım ve en iyi dostluklarımı ikizler ile kuruyorum hep..

  2. Abdullah soylu diyor ki:

    Bende ikizler bucu insanların genelde uyumsuz olduklarını duymuş idim. Ne kadar doğru bilemiyorum tabi.

  3. Su diyor ki:

    Her zaman olduğu gibi bu burç yorumuda doğru çıktı. Bu günlerde çok hareketliydim, demekki burcum haraketli olmamı söylüyormuş:)

YORUM YAZ