10 Nisan 2014

İlk Buluşma Nasıl Olmalı ?

İlk Buluşma Nasıl Olmalı ?

Yıllarca aklınızdan çıkmayacak, zamanın geçmesine rağmen her şeyi ilk günü gibi hatırlayacağınız o an, “ilk buluşma”. Karşımızda ki insanın hafızasında kalmak isteriz yıllar geçse de. Şimdi size İlk buluşma nasıl olmalı, nasıl giyinmeli, nasıl konuşulmalı gibi bazı küçük sırlar paylaşacağız.  

ilk görüşme İlk Buluşma Nasıl Olmalı ?

Kesinlikle ilk görüşmede mümkün olduğunca içten ve samimi olun

Buluşmanı ilk günü geldi.

İlk önce dikkat etmemiz gereken en önemli nokta mekandır. Sakin, kapalı bir ortam tercih edin. Çünkü ilk buluşmada sağlıklı bir iletişim kurabilmek en önemlisidir. Onun yüzüne bakarak konuşmayı tercih edin, çünkü böylesi daha samimi olacaktır.

Tahmin edebiliriz ilk buluşmanın heyecanında kız arkadaşlarınızdan mesaj gelebilir. Nasıl gidiyor gibi kesinlikle cevap atmamaya çalışın, telefon çalarsa gerekmediği sürece açmayın çünkü bu karşımızdaki insana büyük bir saygısızlık olacaktır.

ilk buluşma İlk Buluşma Nasıl Olmalı ?

Ona bakarak konuşmaya özen gösterin emin olun bu daha samimi olacaktır.

Ne giyinmeli ?

Kesinlikle tercihiniz şık ve sadelikten yana olsun. Üzerinizde taşıyamayacağınız kıyafetleri giymeyin. Saçınızı makyajınızı doğal yapın. Doğal olmak kendine güvenin bir göstergesidir.

Parfümünüz ağır olmasın ama karşınızdaki insana kokunuz ulaşsın.

Nasıl davranılmalı?

İlk olarak kesinlikle mesafeli, ölçülü kızlar her zaman daha çekicidir. Bu yüzden en yakın bir erkek arkadaşınız arasa bile sulu bir konuşma yapmayın. İkinci kez görüşme teklifini siz yapmayın size böyle bir teklifte geldiğinde de direk evet cevabını vermeyin bunu ne kadar çok isteseniz de.

Mükemmel ilk buluşmalara !

 

Bayanlara yönelik bir önceki Hayatınızı Kolaylaştıran Pratik Bilgiler başlıklı yazıda "2012 gelin saçı modelleri, çiçeklerinizin gür ve sağlıklı olması için neler yapılmalı ve ev hanımları" hakkında bilgiler verilmektedir.

ArananlarIlk bulusmanızda erkekle nasıl etkılemelıyız,ilk buluşma nasıl olmalı language:tr,olk bulusmada telefon calarsa,ilk görüşmede ne giyilir language:tr,ilk görüşmede nasıl giyinmeli,ilk buluşmada nasıl giyinmeli bayan,ilk buluşmada nasıl giyinilmeli language:tr,ilk buluşma nasıl olmalı,ikinci buluşma ne zaman olmalı language:tr,biriyle ilk bulusmanda ne konusulmali

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ