17 Haziran 2014

İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi İmkanı

Bankaların kişilere sağladığı krediler, birçok ihtiyaç için, çoğu zaman kurtarıcı olabilmektedir. Kimi zaman evlilik öncesi düğün hazırlıkları, tatil masrafları, çocukların eğitim masrafları ya da evini yenilemek isteyen kişiler, bankaların sunduğu kredi imkânları ile istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Bankalar, krediler açısından çeşitli kampanyalar düzenleyerek, cazip kredi fırsatları oluştururlar. Çeşitli vade ve faiz oranlarında düzenlenen bu krediler, memurlar, öğretmenler, doktorlar gibi farklı kurumlar ya da kişilere yönelikte olabilmektedir.

Belirli bankalar için, da, kredilendirilen özel gruplar arasında yer almaya başlamıştır. Ev hanımlarına yönelik kredi imkânları, geçmiş yıllarda pek de mümkün olmayan, olsa da çok nadiren görülen bir durumken, şimdilerde, bankaların ev hanımlarına yönelik kredi imkânları fazlalaşmıştır. Tabi halen birçok banka, gelir belgesi ya da teminat yapısının çok güçlü olmasına dayanarak kredi vermeye devam etmektedir. Bazı bankalarda ise, daha esnek bir yapı uygulanmakta ve ev hanımlarının belli bir limit dâhilinde kredilendirilmesine olanak tanınmaktadır.

Kredi kullanımı için sadece nüfus cüzdanı yeterli

Ev hanımlarına kredi veren bankalardan biri olan İş bankası, ödeme konusunda esnek şartlar sağlayan vade seçenekleri ve düşük faiz imkânları ile kredi vermektedir. Bu tür kredilerde, gelir belgesi ya da teminat talep edilmemekte, sadece kişinin nüfus cüzdanı ile kredi kullanımları yapılmaktadır.

kredi İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi İmkanı

İş bankasından ev hanımlarına kredi

Ev hanımlarının, bu kredi türüne başvuru yapabilmesi, çeşitli kanallarla mümkün olmaktadır. Şube, telefon bankacılığı ile çağrı hizmetlerinden başvuru ya da internet başvuruları ile kredi talebi yapılabilirken, aynı zamanda, cep telefonundan “NAKİT TC KİMLİK NO KREDİTUTARI AYLIK GELİR” bilgileri yazılarak 4402’ye gönderilmesi ile de başvuru yapılabilmektedir. Başvurular 5 – 10 dakika gibi kısa bir aralıkta sonuçlanmaktadır.

Türkiye’de uzun yıllardır faaliyet gösteren ve devlet destekli yapısı ile en köklü bankalardan biri olarak bilinen İş Bankası, kredi başvurularının olumlu olması halinde, kredi kartı ve KMH limiti de tanımlayabilmektedir. İlk tanımlamalarda düşük limit verilen bu ürünlerin limitleri de, zamanla, kişinin düzenli kullanımına ve ödemelerin düzenli yapılmasına paralel olarak arttırılabilmektedir. Bunun nedeni, bankacılığın genel kuralları çerçevesinde, ödemelerin düzenli ve günü gününe yapılması halinde, müşterilerin devamlılığının sağlanmasına yöneliktir.

Bayanlara yönelik bir önceki Sivilce ve Siyah Noktalardan Korunma Yolları başlıklı yazıda "cilt, güzel bir cilt için gerekli olanlar ve güzellik" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarişbankası kıredi yenileme için istenen evrak,iş bankası ev hanımlarına iş imkanı,iş bankası ev hanımlarına kredi imkanı,iş bankası kredı imkanları,iş bankasından iş kurmak isteyen ev hanımlarına kredi,isbankasi ev hanimlarina kredi nekadar veriyor

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ