10 Mayıs 2014

İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı

İş Bankası, Türkiye’nin ilk yerli bankasıdır ve şu anda da en büyük bankası konumundadır. Ev hanımlarına kredi kartı veriyorlar mı, yazımızda bunu inceleyeceğiz. Kuruluşunda devletin de destek verdiği İş Bankası, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından da yakından takip edilmiştir.

is bankasi logo İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Dolayısıyla Türkiye’deki ev hanımlarını (ev kadınlarını) da en çok onların düşünmesini beklemek, anormal kaçmayacaktır. “Türkiye’nin bankası” sloganı ile iş yapan bir kuruma da bu yakışacaktır.

İş Bankası ev hanımlarına kredi kartı veriyor mu?

İş bankası ev hanımlarının da kredi kartına ihtiyacı olduğunu düşünerek, bu konuda başlangıç için az limitli bir kart veriyor. Daha sonra ödeme performansı, ödeme gücü ve kart sahibine duyulan güvene göre kart limiti artırılabiliyor. Bu durumda, kart sahiplerinin bu durumlara (zamanında ödeme, güven verme) dikkat etmeleri gerekmektedir.

is bankasi ev hanimlarina kredi karti İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı

İş Bankası ev hanımlarına kredi kartı çeşitleri

Ev hanımlarına verilen kredi kartının limiti ne kadar oluyor?

Ne kadarlık bir kredi kartı limiti belirleniyor, bu da merak edilen sorulardan bir tanesi. İş Bankası ilk olarak 400 lira limitli bir kredi kartı verebiliyor. Gelir göstermeniz durumunda limiti daha da artırabiliyorlar. Ödemeleri de gününde yapmaya dikkat ediniz!

Kredi kartı için kefil gerekiyor mu?

Normalde kefilsiz veriyor kredi kartını fakat bazı durumlarda kefil istenebiliyor.

Ev hanımı olarak kredi kartı almak için nasıl bir başvuru yapmam gerekiyor?

Sadece TC kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız ile internetten başvuruda bulunabiliyorsunuz. İş Bankası kredi kartı SMS ile başvuru da yapılabiliyor fakat sadece kredi alımları için geçerli bir  numara mevcuttur.

SMS ile başvuru için hangi numaraya nasıl bir mesaj atmalısınız?

4402 numarasına, şu şekilde bir mesaj atmalısınız:

“NAKIT TCKİMLİKNO KREDİTUTARI AYLIK GELİR”

is bankasi ev hanimlarina kredi karti 300x180 İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı

İş bankası ev hanımlarına kredi kartı

Ev hanımlarına kredi kartı verme konusunda olumlu bir banka olarak “İş Bankası”nı da yazabiliriz. Fakat şubeden şubeye, bankacıdan bankacıya da tutum değişebilir. Yönetmeliği tam olarak bilmeyen bankacılar sizlere, yanlış bilgi verebilir. Çok fazla zorlamadan, diğer İş Bankası şubelerine başvurmanızı öneririz.

Bayanlara yönelik bir önceki Sivilce ve Siyah Noktalardan Korunma Yolları başlıklı yazıda "cilt, güzel bir cilt için gerekli olanlar ve güzellik" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlariş bankası ev hanımlarına kredi kartı başvurusu,is bankasi ev hanımlarına,YORUMLAR BİR İŞ 2016 başlangıç için krediye ihtiyacım var,iş bankası ev hanımlarına kredi,işbank ev hanımlara kredi,kredi kart numaras,iş bankası ev hanımlarına kredi kartı,ev hanimlari icin kredi,isveç diyetinin zararları,ev kadınlarına kredi kartı

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ