03 Ekim 2012

İzmirli Ev Hanımlarının İngilizce Sevgisi

Ev hanımlarının mücadelesi ve azmi her alanda devam ediyor. Sürekli bir mücadele vererek seslerini duyurmaya çalışan ya da bir şeyler üretip, bir şeyler öğrenerek aile bütçesine katkıda bulunmaya çalışan ev hanımları şimdi de ingilizce öğrenmek için kolları sıvadılar.

İzmirli ev hanimlarinin ingilizce sevgisi İzmirli Ev Hanımlarının İngilizce Sevgisi

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Karabağlar Halk Eğitim Merkezinin birlikte düzenlediği ingilizce kursuna çok sayıda ev hanımı katıldı. Cennet çeşme semtinde açılan ingilizce kursuna üniversite mezunu ev hanımlarının da katıldığı 45 kişilik bir grup oluşturdu.

İngilizce öğretmeni Orçun Akın, çoğunluğu ev hanımlarından oluşan öğrencilerin son derece ilgili ve hevesli olduklarını söyledi. Kurs bittiğinde kendilerini ifade edip birbirleriyle diyolog kurabilecek kadar ingilizce öğrendiklerini belitti. Orçun Akın, ev hanımlarına her yönden sağlanan bu desteklerin artacağını bu kursların önümüzdeki dönemlerde de devamının yapılacağını ayrıca kurs bitiminde kursiyerlere A1 sertifikası vereceklerini söyledi. A1 sertifikasının Avrupa Birliğinde de geçerliliği olan bir sertifika olduğunu vurguladı.

Arananlarev hanımlarınin azmi,izmirli ev hanımları örme bebek,izmirli ev hanımlarına evde iş imkanı,izmirli ev hanımlarına iş imkanı,izmirli oruspu ev hanımları,Oruspuevhanımları

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ