11 Şubat 2014

Kadınlar Neden Erkeklerden Daha Fazla Para Harcar

Kadınların tutkuları

confesionesdeunacompradora0923 300x192 Kadınlar Neden Erkeklerden Daha Fazla Para Harcar

Çünkü her kadın para harcamayı sever. E sanki erkekler sevmiyor mu yani diye düşünebilirsiniz. Yani hakkınız tabi. Peki, iki tarafta para harcamayı bu kadar severken nasıl oluyor da kadın daha fazla harcamayı başarıyor. Neden onun masrafları hiç bitmiyor?
Şöyle ki biz kadınlar sizin gibi bir pantolon bir gömlek ile giyimimizi bitiremiyoruz. Zaten kıyafet başlı başına ayrı bir bütçe zaten. Kadın kombin yaparak giyinir. Hani evden çıkarken hep geç kaldığımız için şikâyet eder durursunuz ya işte biz saatlerce ne giyeceğimizi düşünürüz. Ki sadece giyinmek bile saatlerimizi alır. Ne diyordum kombin işte… Onu onunla uydurmam gerek şunun için şu renk lazım derken çok para harcıyoruz.
Şimdi olay kıyafetle bitse keşke bitmiyor ki… Biz kadınlar saçlarımıza çok önem veririz. Ve hatta o kadar önem veririz ki ruh halimiz saçımıza göre bile değişebilir. O halde ne yapıyoruz; bakııımmm. E bakım demek kuaför demek kuaför demek para demek. Ve tabi diğer kişisel bakım için harcadığımız paralar da var tabi.
Ve her kadının tutkusu ayakkabı ve çantalar. Şimdi beyler şey diyor ya bir sürü ayakkabı var duruyor orda boş boş diye. Olay şu kadınlar her kıyafetine göre farklı tarzda farklı renkte ve farklı modelde ayakkabı giymek zorundadır. Eğer ki güzel ve şık görünmek istiyorsa kural budur. O zaman mecburen fazla ayakkabımız oluyor. Yine çantada öyle her kıyafete uyan çanta diye bir şey yok yani. E o zaman harcansın paralar…
Son olarak makyaj malzemeleri ve güzellik ürünleri. Kimi kadınlar çılgınca para döküyorlar bunlara ama bence bu kadar abartmaya gerek yok. Çok makyaj yapmayın da zaten. Her şeyin dozunu iyi ayarlayın. Fakat para söz konusu olunca dozu mecburen kaçırıyoruz.

alisveris 300x199 Kadınlar Neden Erkeklerden Daha Fazla Para Harcar

 

Bayanlara yönelik bir önceki Bacaklarınızı Olduğundan Daha Uzun Göstermek Sizin Elinizde başlıklı yazıda "bacak boyu, pürüzsüz bacaklar ve Uzun bacaklar" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarkadinlar erkeklere göre neden daha çok para harcar,erkekler kadınlardan daha faZLA PARA HARCARLAR,erkekler ne kadar para harcar,kadinlar neden cok para harcar,neden kadinlar cok harcar,niye kiyafetlere cok para harcıyoruz

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ