06 Şubat 2014

Kadınların Güzellik Sırları

Kış günlerinde vücudumuzun aҫık bölgeleri, yani yüz ve ellerimiz daha ҫok ilgi talep eder. Işte o yüzden ellerimize ve yüzümüze daha ҫok önem vermeliyiz. Kışın el ve yüz tenimiz daha ҫok kurur ve ҫatlar. Genelde bu havanın ҫok soğuk ve kuru olmasından kaynaklanır.guzellik konusuicerik Kadınların Güzellik Sırları
Aslında insan vücudu hava sıcaklığının değişmesi gibi problemlere karşı kendisini koruyabiliyor, ama kışın vücudun uyum sağlama hızı daha yavaşlaşıyor ve bununla birlikte biokimyasal alaylarda bazı noksanlıklar olabiliyor.
Soğuk havada dudaklar kuruyor ve güzel şeklini kaybediyor. Bunu engellemek icin dışarıya ҫıkınca renksiz rujlar, uyumadan önce ise türlü faydalı yağlardan sürebilirsiniz. Dudakları yalamaktan ve ısırmaktan kaҫının.
Derinin kurumasına karşı papatya ve yeşil ҫay iyi gelir. Onları kaynatarak suyu biraz soğuduktan sonra ellerinizi icinde tutarsanız bir sürelik el kurumasından kurtulursunuz. Eğer bunu devamlı yaparsanız elleriniz hep yumuşak ve güzel görünür.
Kışın vücut ve ellerin ferahlığı, yumuşaklığı iҫin kullanılan kremlerin iҫinde zeytin yağı, gliserin ve silikon gibi faydalı iҫeriklerin olmasına dikkat edin.

guzelligin sirri aciklandi h16597 300x141 Kadınların Güzellik Sırları kadinlarin guzellik sirlari h15941 300x200 Kadınların Güzellik Sırları

Bayanlara yönelik bir önceki Kusursuz Bir Cilt Nasıl Olur? başlıklı yazıda ", cilt hastalıkları ve cilt kremi" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarel işleri örnekleri,ince boncuk oya örnekleri,tığ işi oya modelleri,ev hanimlarina guzelligin sirri,ev hanımlarına güzellik sirlari,gzel kizlar,an guzel kızla,güzel vücudun sırları,güzeller güzeli kızlar

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ