21 Şubat 2014

Kirpik Uzatmanın Formülleri

Kirpik Uzatmanın Formülleri

Kim istemez kirpiklerinin upuzun görünmesini ve gür ve sağlıklı olmasını. Herkes ister. İşte sizlere vereceğimiz formüller ile bunları kısa sürede başaracaksınız. İlk olarak zeytinyağını düzenli olarak her gece kirpiklerinize sürmeniz. Çünkü zeytinyağı gerçek bir kirpik ve de kaş dostudur.

images5 Kirpik Uzatmanın Formülleri

Zeytinyağı, kirpik diplerini mükemmel bir şekilde besler. 

Diğer bir yağ da tatlı badem yağı. Badem yağını 15 gün süre ile kirpiklerinize sürerseniz farkı sizlerde görebileceksiniz.

Ve hem zeytinyağı içine de damlatacağınız badem yağı ile de mucizeler yaratabilirsiniz. Hem kirpik hem de kaşlarınıza her gece sürerseniz daha hızlı uzadıklarını göreceksiniz.
Bunun yanı sıra diğer kirpik dostu yağ da hint yağıdır. Hint yağı ile tatlı badem yağını eşit miktarda karıştırın ve her gece kirpiklerinize bir pamuk ile sürün. Bu karışım ile kirpikleriniz daha da güçlenecektir.

badem yagi kirpik uzatma 600x450 300x225 Kirpik Uzatmanın Formülleri

Bu karışımları 15 gün düzenli yapıp ara vererek kullanın. Seanslarınızı kendiniz belirleyin.  kendilerine bakıldıkça gürleşir ve kalınlaşır ve böylece rimelsiz bile doğal görünümünüz harika olur.

Bayanlara yönelik bir önceki 2014 Yılı Makyaj Trendi başlıklı yazıda ", makyaj ve makyaj modası" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarzeytinyağı kirpik uzatırmı,kiprikleri kısa sürede uzatma formulleri,kirpiklere zeytinyağı sürmek,evde kirpik uzatma,zeytin yağ kirpikleri besler mi,kiprik uzatma formulleri,sac uzatmagin yolari vidio,kiprik uzatmanin yollari,KPRIK UZATMANIN TEBI YOLARI,kiprik yzatma

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ