23 Ekim 2013

Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli ?

Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli ?

Kısa boylu olmak üzülüyorsanız üzülmeyin bu yazıyı okuduktan sonra kendinizi çok seveceksiniz. Kısa boyunda uzun boyunda kendine öz avantajları var ama zevkler ve renkler tartışılmaz. Ünlülere bakarsanız çoğunun orta boylu bile olmadığını ama giyimleriyle ve ufak tefek hilelerle bunu çok güzel bir şekilde kamufle ettiğini görürsünüz. Yani buradan çıkarmamız gereken şey: Önemli olan boyunun kısa olması değil, nasıl giyineceğini bilmek.

En yakışmayan şeylerden biri, benim gibi kısa boylu insanların uzun boylulara özenip yalnızca onlara yakışabilecek şeyleri giymeye çalışmaları. Olmuyor, ortalıkta diz üstü çizmeyle dolandığında yakışmıyor. Aynı şeyler; kilolu biri, kendine iki beden küçük bir şeyin içine zar zor sığdığında da geçerli. İnsan neyse o olduğunu kabul etmeli ve ona göre giyinmeli.

kisa boylu giyim 251x300 Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli ?

Şimdi gelelim size tavsiyelerimize ve kısa boylu ünlülerden örneklerle kısa boylu ünlüler nasıl giyinir tarz yapalım;

Giydiğiniz şey eğer sizi kilolu gösteriyorsa bu sizin boyunuzu dahada kısa gösterir bu yüzden kilolu gösteren şeylerden kaçının. Spor şıklığı yakalamak istiyorsanız Shakira veya Eva Longoria gibi topuklu ayakkabı ve şık bir gömlek ya da parlak bir ceketle; günlük olarak kullanmak istiyorsanız Vanessa Hudgens ve Megan Fox gibi salaş kıyafetlerle tamamlayabilirsiniz simple smile Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli ? Elbisenin altına bot giyerek Rachel Bilson gibi günlük ve rocker bir hava yaratabilirsiniz. Özel bir davete, düğüne, nişana vb. giderken de mini elbisenizi topuklu ayakkabılarla tamamlayarak muhteşem gözükebilirsiniz. Son olarakta Eva Longoria, Kalem etek/elbiseleri öyle güzel taşıyor ki, bu konuda uzun boylulara ders bile verebilir. Ayrıca tek renk giyinmenin boyu olduğundan daha uzun gösterdiğini söylemiş miydim?

Tüyoları madde madde sıralarsak;

  1. Diz üstü çizmelerden kaçının, hatta kaçın.
  2. Desenli pantolonlar, üstler giymemeye dikkat edin.
  3. İspanyol paça pantolonları mümkün olduğunca giymeyin, giyerseniz de topuklu ayakkabı kullanın.
  4. Topuklu ayakkabı güzeldir, bacak boyunu da uzun gösterir ama abartılı derecede yüksek topuklulardan uzak durun. Hem yürüme zorluğu var hem de hoş bir görüntü olmuyor.
  5. Tulum giymenizi tavsiye etmem özellikle kiloda varsa kaçının.

Son olarak ve En önemlisi, boyunuzu kompleks haline getirmeyin. Çok kilolu olduğunuzu düşünüyorsanız zayıflamaya çalışın ama bunu güzellik için değil sağlık için yapın, kendinizi beğenmiyorsanız görünüşünüzde değişiklikler yapın ama kendinizi daima sevin. Kendinize daha çok güvenir ve severseniz alışveriş yaparkende kendinize daha güzel yakışan şeyler seçersiniz. Birde erkeklerin çoğu kısa boylu kızları şirin bulur, yeter ki temiz bakımlı ve güler yüzlü olun. Abartılı ve gösterişli gözükmeye çalışmayın. Bizden bu kadar gerisi sizin harikalığınıza kalmış simple smile Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli ?

Bayanlara yönelik bir önceki Balıkçı Yaka Kazak Modelleri başlıklı yazıda "2013-2014 kış kazak modelleri, 2014 kazak modelleri ve balıkçı yaka kazak modelleri" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarkısa boylu ünlüler nasıl giyiniyor,kucuk boylu unluler,orta ve kısa boylu kadınlar nasıl giyinmeli,kısa boylu kızlar nasıl giyinmeli,kısa boylu kızlar nasıl,ksa boylu kzlar kalem etek,kısa boylu kadınlar nasıl pantolon giymeli,kısa boylular nasıl giyinmeli,kısa boylu kızların kışın nasıl giyinmeli,kısa boylu ünlüler

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ