27 Nisan 2014

Kısa Ceketler Nasıl Kombin Edilir ?

Kısa Ceketler Nasıl Kombin Edilir ?

Kısa ceketler 2014 ilkbahar- yaz sezonunda önemli trendlerden birisi olarak karşımıza çıktı. Kısa ceketleri içine giyeceğiniz uzun bluzlarla daha dengeli bir hale getirebilirsiniz.

Alt parça olarak bir etek veya pantolon seçilerek kombin tamamlanır ancak bluzunuzu pantolonun dışında bırakmalısınız. Kısa ceketler sigara pantolon, skinny pantolon veya taytlarla da birlikte giyilir oldukça da şık durur. Yüksek belli etek veya pantolonla kısa ceketler daha uyumlu olacaktır.

kot ceket Kısa Ceketler Nasıl Kombin Edilir ?

nasıl kombin edilir ?

Bu sezon yüksek belli kalıplı etek ve pantolonlar da moda . Kısa ceketler elbiselerle de çok yakışıyor. Uzun ,maksi elbiselerle veya kısa elbiselerle de kısa ceketleri kullanabilir ve şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Dikkat çekmeyi seven cesur biri iseniz kısa ceketleri kısa üstlerle deneyebilirsiniz ancak burada dikkat edilmesi gereken içinize giyeceğiniz tişört veya bluzun ceketten daha kısa olmasıdır bu kombinasyonun altına giyeceğiniz etek veya pantolon mutlaka yüksek belli olmalıdır.

Kot ceketlerin kısa modelleri çok popüler ve sokak modasında çok sevilen bir parça. Kısa kot ceketlerinizi de az önce bahsettiğimiz şekilde kombin edebilirsiniz.

Bayanlara yönelik bir önceki 2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ başlıklı yazıda "2014 makyaj trendleri, 2014 yazında makyaj trendleri ve makyaj" hakkında bilgiler verilmektedir.

ArananlarEtek ve kısa kot ceketi nasıl kombin,evde giymelik kısa ceketler,kısa ceketler 2014,kisa ceketler nasil kombin edilmeli,kisa kot ceket nasil kombin edilir,kot ceket nasıl kombin edilir,Kot ceketle ne kombın edılır,Kot kısaceketler kombini,uzun ceketler nasıl kombin edilir

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ