10 Haziran 2012

Koç Burcu Kadını

21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında doğan koç burcu kadını genel özellikleri, burç uyumu, iş ve aşk hayatı.

Koç Burcu Kadınının Genel Özellikleri

21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında doğan koç burcu kadını hayat dolu, coşkulu, duygusal, sevimli, hayalperest, kolay sinirlenen, kolay affeden, alıngan, özgürlüğüne düşkün, heyecanlı, duygu ve düşüncelerini gizleyemeyen bir yapıdadır.

koc burcu kadini Koç Burcu Kadını
Koç burcu kadını, liderlik özelliği üst düzeyde olduğu için insanlara öncülük etmeyi, onları yönlendirmeyi sever. Girişken bir yapıya sahip olduğu için de hedef belirlemede ve önüne çıkan engelleri aşmakta oldukça başarılıdır. Hayatı dolu dolu yaşadığı için kendisini sınırlandıran ve yasaklayan şeylerden uzak durmaya gayret eder. Özgürlüğüne düşkündür ve üst düzey hayat enerjisine sahiptir. Hareketli, yerinde duramayan insanlar olan koç burcu kadınları bununla birlikte konuşkandırlar. Sürekli bir dışa doğru eğilim, bir konuşma, bir hareket gözlenir. İçlerinden geçeni dışa yansıtırlar. Gördükleri yanlışları eleştirir, hoşnutsuzluklarını mutlaka dile getirirler. Bulundukları ortamda kısa süre içerisinde kendilerini fark ettirirler.

Koç Burcu Kadını İçin Aşk
Hissettiklerini saklayamayan koç burcu kadını oldukça duygusaldır. Mantığından çok hisleriyle hareket eder. Bu yüzden sabırsız bir yapıya sahiptir. İstedikleri hemen olsun ister, beklemek onu fazlasıyla sıkar. Heyecan doludur. Sevdiği kişiye karşı kendini ifade etmek ister. Hatta bu sabırsız yapısından dolayı onu bazen ilk hamleyi yapar. Bu cesarete sahiptir.

Koç kadını için aşk çok önemlidir. Onun için aşk her zaman vardır; çünkü aşk var olmanın ifadesidir. Birlikte olduğu birisi yoksa bile geçmişinde var olan kişilerle zihnini meşgul eder. Yani aşkı bir şekilde zihninde yaşatır. Biraz melankolik bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Koç burcu kadını sevgilisinin sürekli kendisiyle ilgilenmesini ister. Onu asla başkasıyla paylaşmak istemez. Bundan dolayı oldukça kıskançtır. Aşkı hayatının en merkezi noktasına yerleştirir ve kendisiyle ilgilenilmediğini düşünürse duygusal olarak sert çıkışlar yapabilir. Birlikte olduğu kişiyi sahiplenir, ona sıkıca sarılır. Bu yüzden evlilikleri genelde daha sağlam bir yapıda olur. Fakat özgürlüklerine düşkün oldukları için sahiplenilmek isteseler de çok fazla kurala, sıkıntıya gelemezler.

Koç Burcu Kadını Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?
Dışarıya dönük açık yapısından dolayı tüm burçlara karşı açıktır. Ancak ciddi dostluklar ve aşka dayalı birlikteliklerde en iyi anlaşabildiği burçlar Aslan, İkizler ve Yay burçlarıdır. Balık burcu ile de iyi bir ilişki kurabilir. İyi anlaşamadığı burçlar ise Yengeç ve Oğlaktır. Bunlarla ikiye ilişkiye girdiğinde sık sık çatışmaya girebilir. Çünkü o, daha duygusal, ilgi isteyen bir yapıya sahiptir. Bu burçlar ise onun bu isteklerini karşılayamaz. O yüzden Yengeç ve Oğlak burçları ile gerek dostluğa, gerek işe, gerekse aşka dayalı mutlu bir birlikteliğinin olması mümkün gözükmemektedir.

Koç Burcu Kadını İçin Sadakat
Koç burcu kadını için aşk ile sadakat iç içedir. Bu iki kavram birbirinden ayrılmaz. Bu konuda çok hassastır. İlişkilerinde dürüsttür ve asla kendisine yapılmasını istemediği bir şeyi karşısındaki insana yapmaz. Bundan dolayı asla birlikte olduğu kişiyi aldatmaz, ona sadıktır. İlişkisinde sorunlar yaşasa da bunları çözüme kavuşturmak ister. İlişkini bitirme noktasına gelse dahi birlikte olduğu kişiye ihanet etmez. Büyüsü bozulan, kendisini çıkmaza sürükleyen ve bitmesi gereken bir ilişki için ise daha fazla tahammül göstermez.

Koç Burcu Kadınını Etkilemek İçin Neler Yapılmalıdır?
Koç burcu kadınını elde etmek istiyorsanız onun üstüne fazla gitmemelisiniz. Ona sevginizi hissetirmeli; ama onun özgürlüğünü ve hamle yapma sahasını kısıtlayıcı davranışlar ona itici gelecektir. Onun için fiziksel olarak boylu, poslu, endamlı bir kişi her zaman önceliklidir. Dışa dönük yapısından dolayı kendisi de eğer istekliyse duygu ve düşüncelerini ifade etmek isteyecektir. O yüzden ona sevginizi hissetirirken aynı zamanda ona hamle yapma hakkı tanımalısınız. Çok abartılı iltifatlardan kaçınmalısınız. Çünkü o bunlardan çok etkilenmez. O biraz zoru sever. Onu davranışlarınızla, hayata bakış açınızla etkilemelisiniz. Zira kendisi sizin ona karşı hissettiklerinizi çok iyi bir şekilde analiz edebilecektir.

Koç Burcu Kadını İçin İş Hayatı
Girişken ve atak yapısı ile birlikte adalet duygusu oldukça gelişmiş olan Koç kadını iş hayatında da mükemmeliyeti arar. Bundan dolayı iş hayatında da başarılıdır. Liderlik vasfına sahip olduğu için kitleleri idare edebilir ve onlara öncülük edebilir. Bu sebeple politika onun için her zaman ilgi çekici olacaktır. Özgürlüğüne düşkün yapısından dolayı engellenmeyi ve kuralcı düzeni sevmez. Bundan dolayı kendi düşüncelerini uygulayabildiği çalışma ortamlarını tercih eder. Girişken yapısı ile ön plana çıkma isteği üst düzey olduğu için rekabet ortamının olduğu iş alanları onun için uygundur. Ayrıca kendisini ifade edebileceği sanat türlerinde de başarılı olması muhtemeldir. Çünkü o her zaman dışa dönük bir yapıya sahiptir. Kısıtlanmayı ve durağanlığı sevmez. Bundan dolayı yeniliklere açıktır ve kendisini ifade edebileceği mecralar her zaman ilgisini çekecektir.

Arananlarkoç burcu kadını,koç burcu kadını özellikleri,koç kadını özellikleri,koç kadını,koç kadını sözlük,koç burcu kadını özellikleri videosu,koç burcu kadını hakkında bilgi,koç burcu kadını genel özellikleri,koç kadını kimlerle anlaşır,koç burcu kadınını elde

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Melahat diyor ki:

    Daha fazla pastel tonlarda tablo çeşitleri görsel olarak olmalı çeşit az buldum

  2. NURCAN KİLİÇ diyor ki:

    öncelikle bu makaleyi yazan arkadaşı kutluyorum emeğine yüreğine sağlık .Ben koç burcuyum bu güne kadar beni tam olarak anlatan bi burç yorumu okumadım.Gerçekten bayıldım muhteşem olmuş ellerinize sağlık .

YORUM YAZ