26 Ağustos 2012

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları
Kova Uranüs’ün etkisi altındadır. Arkadaş canlısı , uyumlu bir kişiliği olan Kova Uranüs’ün etkisi yüzünden bazen ne yapacağı tahmin edilemeyen biri olur.Kova değişimi ve macerayı çok sever ,gezmeye bayılır aslında bir yerde sabit durmaya zorlamak onu hapsetmek gibidir.Kişiliği zıtlıklarla dolu olan kova sıradan tepkiler vermez .

Kova görmek istediğini görür istemediğini ise asla görmez yada görmezden gelir.Çok anlayışlı, yardımsever ve hoş görülü olan kova taraf tutmaz . İnsanlık için idealleri çok büyüktür.Düşündüklerini uygulayamamak onun zayıf yönüdür, maddi değerlere önem vermez .

kova burcu gunluk burc yorumlari Kova Burcu Günlük Burç YorumlarıÇevresiyle çok ilgilidir yanlış giden şeyleri düzeltmek için çaba harcar.İnsanları kurtarmak onlara yol göstermek ve yardımcı olmak konusunda çok ciddidir.Bu burçta doğanlar dostluğun , arkadaşlığın , yardımlaşmanın egemen olduğu bir dünya isterler.Kovaların bir çoğu aşk  olmazsa karmaşada olmaz diye düşünür.Belkide kova burcunun özgürlüğüne düşkün olması böyle düşünmesine sebeptir. Çünkü özgürlüğü aşktan önce gelir , daima özgürlüğü için şavaşır.

Kova kıskançlığını bastırabildiği sürece eşinin özgürlüğüne de saygı duyar. Duygularını açığa vurma konusunda ise çok çekingendir, ne kadar üzülse de onun göz yaşlarını göremezsiniz.

Özgürlüğüne düşkün sevgili Kova bakalım bu günkü burç yorumunda seyahat varmı.

Bayanlara yönelik bir önceki Tarot Falı Nasıl Bakılır? başlıklı yazıda "nasıl tarot falı bakılır, tarot ve tarot açılımları" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarkovaburcununbugünküyorumu,bugünkü falım kova burcu,bugünkü falim nedir kova burcuyum,kova burcu gunluk,bugun fal burcu neymis

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ