09 Ocak 2014

Küçük Evlere Ferah ve Rahat Görüntü Verme Yolları

Eviniz stüdyo dairesi ya da odalarınız ufaksa, daha da yaşanabilir hale getirmeniz sizlerin elinde. Güzel bir dekorasyonla eviniz daha da büyük gösterebilirsiniz.
Öncelikle, duvar renginizi sade seçmelisiniz. Açık renkler, evinizi daha da ferah gösterecektir. Şayet duvar kağıdı kullanmak istiyorsanız da tek renkte karar kılın ve duvar kağıdınızı fazla gösterişlilerden seçmeyin. Eğer ki renkler katmak istiyorsanız da bunu tek duvarda yapın. Mesela salonu renklendirecekseniz eğer, tek duvarı öne çıkaran renkler kullanın. Diğer bölümleri renge uyan sadeliklerle tamamlayın.mor dekor1 300x198 Küçük Evlere Ferah ve Rahat Görüntü Verme Yolları

Evinizde küçük bir tuvalet, ardiye ya da mini bir balkon varsa bu alanları kapatıp, kendinize uygun bir mini giyinme odası yapabilirsiniz. Alan dar olacağı için de duvarlara mini raflar asın. Duvara çakacağınız bir kaç çivi ile de kendinize rahatça elbiselerinizi asabileceğiniz yer elde edebilirsiniz.
Mutfağınızı da daha şık hale getirmek çok kolay, öncelikle daha gösterişli lambalar tercih etmelisiniz. Detaylara önem vererek de mutfağınızı daha da ferah yapabilirsiniz.
Küçük evleri, aynalarla daha da büyük göstermek sizin elinizde. Doğru açılarla asacağınız aynalar, mekanınızı olduğundan büyük gösterecektir. Küçük evlerde bazalı yataklar gerçekten önemlidir. birçok eşyanızı kaldırmak açısından.Çok renkli halılarda kullanmamaya özen gösterin.
Banyo ve mutfak gibi bölümlerde kullanacağınız zeminleri daha küçük ebatlılardan seçerseniz eğer daha geniş bir hava katmış olursunuz.
Işık sorununu çözdüğünüzde eviniz daha da büyük gözükür. Bunun içinde alçaktan tasarlanmış olan ahizeler yerine daha yüksekten tasarlanan ahizeleri tercih etmelisiniz. Lokal aydınlatmalarda mekanınıza farklılık kazandırır.

Olabildiğince eşya seçiminde abartıdan kaçının. Oymalı, taşlı pullu, yaldızlı eşyalardan hoşlanıyorsanız şayet bunları sadece detaylarda kullanın. Mesela bir koltuk takımını sade seçip, koltuk yastıklarını yaldızlı ya da daha gösterişli seçebilirsiniz.pg116openplan 300x300 Küçük Evlere Ferah ve Rahat Görüntü Verme Yolları

Bayanlara yönelik bir önceki Mutfak Dolap Modelleri başlıklı yazıda "ada mutfakları, büyük mutfaklar ve dekorasyon" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarsade evler,sade ev certyojlari,benövseyi rengde evler,sade evlerin colden goruntuleri,küçük tuvaleti ardiye haline getirmek,sade ferah vintage ev dekorasyonlari,küçük ev dekorları,küçük ama ferah evler,kahverengi koltuğa uygun halı,ev dekorasyon kücük evler

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ