10 Nisan 2014

Makyaj Malzemelerimizi Nasıl Değerlendiririz

Makyaj Malzemelerimizi Nasıl Değerlendiririz

Makyaj için harcadığınız para eminim ki oldukça yüksek bir bütçedir. Bizler için önemlidir güzel görünmek. O kadar para verdiğimiz makyaj malzemelerini, bittiğinde atmak yerine size tekrar onlardan nasıl yararlanabileceğinizin, fikirlerini paylaşacağım.

 

ruj Makyaj Malzemelerimizi Nasıl Değerlendiririz

Eski rujlarınızdan yeni bir yaratabilirsiniz.

  • Sürmekten bıkmadığınızı ojeleriniz, eğer çabuk kuruyorsa içine biraz aseton katarak ömrünü uzatabilirsiniz. Tırnaklarınızda daha uzun süre görebilirsiniz.
  • Eski rujlarınızdan yeni bir ruj yaratmaya ne dersiniz ? Çöpe atmayı düşündüğünüz rujunuzu tüpün içinde kalan bölümüne biraz vazelin koyarak parlak yeni bir ruj elde edebilirsiniz.
makyaj Makyaj Malzemelerimizi Nasıl Değerlendiririz

Bitmiş olan allığınızın yerine şeftali tonlarında rujunuzu yanaklarınıza hafif bir şekilde sürebilirsiniz.

  • Kurumuş maskaranızı yeniden kullanmak için ağzını iyice kapattığınıza emin olduktan sonra kaynar suyun içinde 1-2 dakika beklettikten sonra tekrardan kullanabilirsiniz.
  • Çok sevdiğiniz allığınız bitti diye üzülmeyin. Şeftali ya da kırmızı tonlarındaki rujunuzu yanaklarınıza hafif bir şekilde sürerek allığınızın yerini doldurabilirsiniz.

Güzel günlere bayanlar !

 

 

Bayanlara yönelik bir önceki 2.5 Yaş Çocuğa Tuvalet Eğitimi başlıklı yazıda "bebekler bez kullanmaktan nasıl kurtulur, bebeklere tuvalet eğitimi ve iki buçuk yaş çocuğa tuvalet eğitimi" hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ