22 Nisan 2014

Mule Terlikler

Mule Terlikler

Sezon trendi bu terliklere göz atmaya ne dersiniz? Bu yaz hanımları yepyeni bir trend bekliyor. Muleterlik yani Türkçe tabiriyle bildiğimiz topuklu terlik. Fakat bu bildiğimiz topuklu terlik değil. Biraz daha farklı tasarım ve modellere sahipler. Özellikle kapalı burunlu olanları oldukça hoş görünüyor. Bunun yanında burnu açık, bilekten bağlı, şeffaf gibi onlarca farklı modeli mevcut. Hatta bir kaçının bildiğimiz yarım botlardan farkı yok. Aynı şekilde çok farklı ilginç topuk tasarımlarına da sahipler.

mule terlik modası Mule Terlikler

Terlikte yeni moda,

Aslında muleterlikleri geçtiğimiz sezon, podyumlarda ve sokak stillerinde azda olsa görmüştük ancak fazla göz önünde olmadıklarından gündeme gelmemişti. Öyle zannediyoruz ki, ilkbahardan itibaren bu tarz terliklere yoğun bir ilgi olacak hemen her mağazada vitrinlerde karşımıza çıkacak. Terliklerinizi ister kısa paça kot pantolonlarla, ister midi boy etek ve deri ceketlerinizle çok rahat kombin yapabilirsiniz.

Yüksek topuklu ve zarif görünümü ile kışkırtıcı ancak diğer taraftan konforsuz olması ile eleştirilen bu modelleri plajlardan partilere kadar her yerde göreceğimiz kesin.

Bayanlara yönelik bir önceki Çocuk Modası başlıklı yazıda "2014 çocuk modası, çocuk kıyafetleri ve çocuk modası" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarmule terlik,mule tderlik

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ