08 Ocak 2014

Mutfak Dolap Modelleri

Klasik ya da modern mutfakları, her zaman gösterişli kılan mutfak dolaplarıdır. Dolaplarınızın rengini ve şeklini seçerken mutfağınızın, büyüklüğünü ve biçimini de göz ardı etmeyiniz. Özellikle büyük mutfaklarda ada gayet kullanışlıdır.Kırmızı Ada Üniteli Mutfak Modeli 300x199 Mutfak Dolap Modelleri

Ada mutfaklarda genellikle üzerinde tezgah bulunan sistemler, mutfağın belirli yerlerine konumlandırılır. Ada tezgahlarda kullanış açısından ve yerden tasarruf açısından yararlı olan kapaklı çekmeceler ve bölmelerden oluşur. Bazı ada tezgah modellerinde, üzerinde fırın, ocak ve yardımcı entegre mutfak aletleri bulunabilir.
Küçük mutfaklarda, fazla desenli, hareketli mutfak dolaplarından olabildiğince uzak durun. Gözü yormayan, sade ve açık renkleri tercih edin. Hatta dolap kulplarını bile seçerken, olabildiğince ufak ve sade olanları tercih edin. Küçük mutfaklarda ne kadar abartılı renkler ve gösterişli dolap kulpları olursa, bir o kadar göz estetiği de düşer. Büyük ve küçük mutfaklarda, cam dolaplar gayet şık durur ve ortamı daha da geniş ve sıcak gösterir.

Mutfağınızda tek renkten oluşan mutfak dolapları seçmeyin. Sadeliğe önem vererek gövde ve kapaklarda uygulayacağınız renk kombinasyonu ile farklı güzellikler ortaya çıkarabilirsiniz.
Mutfak dolaplarımızı seçerken, hijyen açısından, düz olanları seçmeliyiz. Unutmayalım ki mikroplar; oymalı ya da abartılı dolaplar üzerinde daha çok yer edinirler.
Mutfağımızda hayatımızın büyük bir bölümü geçmektedir. Ufak da olsa değişiklikler yaparak, daha da yaşanabilir hale getirmek bizlerin elinde.

acik mutfak modelleri 300x201 Mutfak Dolap Modelleri 19.JPG 185 300x211 Mutfak Dolap Modelleri ijgwg 300x200 Mutfak Dolap Modelleri cool kitchen 300x208 Mutfak Dolap Modelleri ada tipi mutfak 26 300x225 Mutfak Dolap Modelleri

Bir önceki yazımız olan 2014 Mutfak Dekorasyon başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arananlarmutfak taşı renkleri,bkm mutfakdolap modelleri,kendinden desenli açık renk mutfak dolabı mod,mutfak dolapları modelleri,kendinden oymalı mutfak dolapları,kendinden oymalı mutfak dolap modelleri,dolap modelleri yemek masası,cilt bakım dolapları modeli,bakikonsepte mutfak dolabı mo,oymalı mutfak dolap~

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ