23 Nisan 2014

Mutlu Evliliğin Şartları

Mutlu Evliliğin Şartları

Mutlu bir evliliğe sahip olmayı hepimiz isteriz. Sahip olmasını istediğimiz şey için ise bazı şeylere dikkat ederek ulaşabiliriz. Peki ya bu  hususlar neler olabilir? Çoğu kadın aslında biliyordur haberimizde verdiğimiz tavsiyeleri fakat bizimkisi sadece küçük hatırlatma.

mutlu evliliğin sırları Mutlu Evliliğin Şartları

Mutlu bir evliliğin şartları nelerdir ?

1) Yatağınızı ayırmayın

Yatağınızın ayırmamaya dikkat edin her ne olursa olsun. Günümüzde küçük bir tartışma sonrasında bile salonda yatan bir erkek oluyor bunu yapmayın. Ayrı yerlerde yatmayı birbirinize alıştırmayın. Eşler aynı anda yatağa girmeli ve uyumadan önce ise birbirilerine sarılmalı güzel sözler söylemelidir.

2) Birlikte duş alın

İkinci şart ise birlikte duş almak, banyo yapmaktır. Mutlu olabilmek için öncelikle çiftlerin ruhsal ve bedensel olarak birbirilerine yakın olması gerekmektedir. Bunun için ise birlikte duş almalısınız. Uzun zaman birbirileriyle banyo yapmayan çiftlerin birbirilerinden uzaklaştığı uzmanlarca belirlenmiş.

3) Birbirinizle sohbet edin

Belki en önemlisidir sohbet etmek, göz temasında, gönül temasında bulunmak. Yani bir erkek karısının elini tutacak gözünün içine bakacak sadece  ona konsantre olarak gönülden onu en az bir yarım saat dinlemelidir.

4) Seks yapın

Sevişen ve seks yapan çiftlerin yapmayanlara göre daha mutlu oldukları görülmektedir. Yapmayanlar daha çok kavga ve çatışma yaşamaktadır.

5) Evlenirken verilen sözlere sadık kalın

Evlenirken verilen sözlere  sadık kalınması gerekmektedir ve birbirilerini düşünsel ya da sanal olarak aldatmamalıdırlar. Sadakat yeminine mutlak bağlı kalınmalıdır.

Bayanlara yönelik bir önceki Hayatınızı Kolaylaştıran Pratik Bilgiler başlıklı yazıda "2012 gelin saçı modelleri, çiçeklerinizin gür ve sağlıklı olması için neler yapılmalı ve ev hanımları" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarbirlikte duş alan çiftler,evli ev hanımı twitter,birlikte duş almak,evliliğin şartları,ikinci evliliğin şartları,mutlu ev hanımları,mutlu evliliğin şartları,yeni evlenen çiftlerin birbirilerine söylemesi gereken güzel sözler

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ