24 Mart 2014

Nişan Kıyafeti Nasıl Olmalı?

nişan kıyafeti 3 225x300 Nişan Kıyafeti Nasıl Olmalı?

  Unutamayacağımız günlerden biridir  günü. Herkesin gözlerinin üzerinde olacağı o günde şık olmak herkes ister. Bizde sizler için bir nişan kıyafetinin nasıl olacağına dair bazı küçük ipuçları hazırladık. Bu küçük noktalara dikkat ederek şıklığınızla hafızalarda kalabilirsiniz.

   Kıyafet seçiminde ilk önce ve ne önemli nokta ne zaman yapılacağıdır. Çünkü o zaman içinde bulunacağımız hava koşulları,  bizim kıyafet seçimimizde büyük bir etkiye sahiptir.

  Nişan kıyafetini net bir kalıp içine sokamayız. Nişan elbisesi, vücut ölçülerine ve konsepte uygun olmalıdır. Üzerinizde kendinizi rahat hissetmelisiniz. Unutmayın ki, o gün sizin olacak ve siz ne kadar rahatsanız gününüzde o kadar stressiz ve güzel geçer.

  nişan kıyafeti 4 271x300 Nişan Kıyafeti Nasıl Olmalı?nişan kıyafeti1 208x300 Nişan Kıyafeti Nasıl Olmalı?

Nişan gününüz eğer bir yaz günü ya da bahar aylarındaysa cıvıl cıvıl renkler seçerseniz  daha göz alıcı olabilirsiniz. Hem bronz bir tende açık tonlu kıyafetler oldukça şık durabilir.

Kışın gerçekleştirilen nişan törenlerinde genellikle siyah tercih edilir. Sizinle beraber emin olabilrsiniz ki konuklarda aynı şekilde siyah ağırlıklı olacaktır. Bu yüzden gri tonlarda kıyafet giyinmenizi öneririz.

nişan elbisesi 200x300 Nişan Kıyafeti Nasıl Olmalı?

Bir diğer alternatif olarak geleneksel kıyafetler giyebilirsiniz. İki farklı elbise giyeceğiniz bu durumda, değişimi kolay olacak kıyafetler  tercih edebilirsiniz.

Bayanlara yönelik bir önceki Mutfakta Püf Noktalar başlıklı yazıda "kadınlar için pratik bilgiler, limon ve mutfakta püf noktalar" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarevde nişan kıyafeti nasıl olmalı,nişan elbisesi nasıl olmalı,evde nişan kıyafetleri,evde nişan elbisesi nasıl olmalı,Nişan töreninde damadın kıyafeti nasıl olmalı,EVDE NİŞAN KIYAFETİ,nisan kıyafeti nasıl olmalı,evde nian kyafetleri,elbise şık nişan,evde nişan için kıyafet

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ