15 Haziran 2012

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak burcu kadını son derece ciddi, iş hayatına önem veren insandır. Yaptığı işi en seviyede icra etmeye ve sosyal statü sahibi olmaya özen gösterir. Kararlıdır ve ne istediğini bilen bir yapıdadır. Bu yüzden bir konuda karar verdiyese sonuna azimli bir şekilde sonuna kadar istediğini elde etmek için çaba gösterir. Başladığı işi her zaman tamamlar. Bu konuda istekli, hırslı ve inatçıdır. Düzenlidir, nerde, ne zaman, ne iş yapacağını iyi bilir, hesaplıdır. Örneğin; alışveriş yaparken sebze ve meyveleri bile ihtiyacına göre hesaplayıp sayı ile alır. Oğlak burcu kadını duygusal anlamda baktığımızda sadıktır ve inandığı değerlere sıkıca bağlıdır. Aile kavramı onun için oldukça önemlidir.

oglak burcu kadini Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Burcu Kadını İçin Aşk
Oğlak burcu kadını, hayatında kendisi gibi hırslı ve iş hayatına önem veren bir eş ister. Birlikte olmak istediği kişinin ailevi değerlere verdiği önem de eş seçerken dikkat ettiği bir diğer etkendir. Onun aradığı eş için aile kavramı kutsi değerlere sahip olmalıdır. Partnerini sahiplenir, onu kimseyle paylaşmak istemez. Karşısındaki kişiden de aynı şeyi bekler. Bu yüzden aldatılırsa asla affetmez; çünkü çok sahiplendiği insandan bunu görürse gururu incinir ve bir daha o kişiye hayatında yer vermez. Kendisine ilgi gösterilirse karşısındaki insana olan sadakatinden asla ödün vermez. Kendisi sadık ve dürüst olduğu için karşısındakinden de bunu bekler. Oğlak burcu kadını sevgilisinden şunları bekler; dürüstlük, sadakat ve gerçekçilik.

Oğlak Burcu Kadının En İyi Anlaştığı Burçlar
Oğlak burcu kadınları en çok kendileri gibi ailevi değerlere ve disiplinli bir iş hayatına önem veren Yengeç burcu erkekleri ile iyi anlaşırlar. Kendi idealist yapısına uygun olan Boğa burcu da onun anlaşabileceğini burçlardandır. Aynı şekilde titiz ve düzenli yapısı ile bilinen Başak burcu erkekleri de onun için ideal ve iyi anlaşabileceği partnerlerdir. Başak burcu erkeği ile yaşayacağı birliktelik uyumlu bir birliktelik olacaktır. Aşkını da doya doya yaşayacak, geleceğe dair planlar da yapacaktır. Yay ve İkizler burçlarına mensup kişilerin fazla dağınık yapıda olması onun hedef odaklı, kararlı ve ciddi yapısına ters düşer. Aynı zamanda Hırslı ve disiplinli yapısı Terazi burcu ile de ters düşer. Sonuç olarak en iyi anlaştığı burçların toprak ve su elementlerine ait burçlar olduğunu söyleyebiliriz.

Ateş elementinden olan Yay Burcu Kadını

Bayanlara yönelik bir önceki Yay Burcu Kadını başlıklı yazıda "yay burcu kadını nelerden hoşlanır, yay burcu kadını özellikleri ve yay kadını" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaroğlak kadını aldatılırsa,oğlak kadının anlaştığı burçlar,oğlak burcu kadının anlaştığı burçlar,oğlak kadını anlaştığı burçlar,oğlak kadının en iyi anlaştığı burç,yay burcu erkeği sevgilisinden ne bekler language:tr,Oglak burcu kadını,oğlak burcu kadını anlaştığı burçlar,oğlak burcu kadını hangi burç erkekle anlaşır,oğlak burcu kadının en iyi anlaştığı burç

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ