26 Mart 2014

Ojelerin Çabuk Çıkmaması İçin Yapılması Gerekenler

Biz kadınlar için bakımlı olmak çok önemlidir. Tırnaklar ise bakımlı olmanın en önemli ayrıntılarından biridir. Ojeler tırnaklarımız noktasında bizim en büyük kurtarıcılarımızdandır. Ama günlük yaşamdaki koşturmaca sonucunda ojelerimiz çıkıyor ve pek de hoş olmayan bir görüntü oluyor.

oje 2 300x198 Ojelerin Çabuk Çıkmaması İçin Yapılması Gerekenler

Peki ojelerin kalıcı olması için neler yapılmalı ?

  • Kaliteli oje markalarını kullanmalıyız. Kalitesiz oje hem ojenizin çabuk çıkmasına neden olurken hem de tırnaklarınıza zarar verir.

    oje sürmenin püf noktaları 199x300 Ojelerin Çabuk Çıkmaması İçin Yapılması Gerekenler

    Ojelerin çıkmaması için yapılması gerekenler

  • Ojeyi sürmeden önce kremli ve ıslak olmamasına dikkat etmeliyiz. Krem ojenin daha çabuk neden olur.
  • Ojeyi 2 3 kat sürün ve ilk katına ise tırnak cilası sürün. Her kata geçmeden önce iyice kurumasına özen gösterin. Yoksa bir sonraki katı sürdüğünüzde ojeniz pütür pütür görünür.
  • Her gün tırnaklarınıza parlatıcı sürerek de ojenizin daha uzun süre kalmasını sağlayabilirsiniz.

Bayanlara yönelik bir önceki Gül Suyu ile Cilt Bakımı başlıklı yazıda "doğal güzellik, Gül suyu ile cilt bakımı ve gül suyundan cilt temizliği" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarojenin çabuk çıkmaması için,ojenin çıkmaması için,ojenin hemen çıkmaması için,havuzda ojenin çıkmaması için,kAPALILAR İÇİN ÇABUK ÇIKAN OJE,oje çıkmaması için,oje cikmaması icin ne yapilmalı,ojelerin çabuk çıkmaması için,ojelerin cabuk cikmamasi icin ne yapmali,ojenin cikmamasi icin napmaliyim

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ