02 Mayıs 2014

Online Üniversite ile Mezun Olmak

Online Üniversite ile Mezun Olmak

Hanımlar istenilince yapılamayacak şey yoktur sözü ile tamtamına örtüşen bir fırsattan bahsetmek isterdik sizlere. Evet yanlış duymadınız online eğitiminden bahsediyoruz. Bilgi güçtür ve bilgiye ulaşmak kolay olmalı sloganından yola çıkarak, üniversite Plus adı altında kurulan bir sitenin sizlere sunduğu olanaklar oldukça güzel.

Dersler tamamen ücretsiz

Reklamcılık, pazarlama, satış liderlik, yoga, tarih, matematik, finans ve daha pek çok dalda görebiliyorsunuz. Derslerinizi üniversite hocalarından alıyorsunuz. Üniversite Plus’ a kayıt olmak tamamen ücretsiz. Ayrıca almak istediğiniz eğitim doğrultusunda ders önerisinde de bulunabiliyorsunuz. Dersler sonucunda bir sertifikaya da sahip olabiliyorsunuz.

 

Yüzyıllardır süregelen üniversite eğitimini kökten değiştirecek bir sistem bu. Markado group çatısı altında ciddi yatırımlar yapılarak kurulan oluşum müthiş bir fırsat. Dahil olduğunuz bu sistemle beraber pek çok projeye de ortak oluyorsunuz, etkinliklere katılıyorsunuz, gerçek hayatta kurulacak işbirlikleri için sağlam temeller atabiliyorsunuz. Hayata bakış açınızı olumlu yönde geliştirecek olan bu sistemden  haberdar olmanızı istedik. Klasik üniversite eğitiminden ayrı olarak, daha farklı ve özgün platformda sahip olduğunuz bilgilerin tazelenmesi, fırsat ya da  imkan bulamadığınız eğitim görme hakkınıza destek sağlanması, özgüvenizin daha sağlıklı bir yapıya kavuşturulması gibi birçok açısından harika olan bu projeye göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

online eğitim Online Üniversite ile Mezun Olmak

Online eğitim nedir ?

 

Yurt dışında oldukça yaygın

Bu sistemin yurt dışında da pek çok örneğinin olduğunu sizlere belirtmek isteriz. Ayrıca belirtmek isteriz ki, İngiltere de dünya  çapında 24 üniversite bedava diploma programını başlattı. Türkiye başta olmak üzere pek çok ülkede katılmak isteyenler tablet, akıllı telefon veya bilgisayarlar aracılığı ile bu programa dahil olabiliyorlar. 5 yada 6 haftalık kısa kurslardan sonra uzun üniversite diploma programına kayıt yaptırabiliyorsunuz. Bir detayı daha belirtmek de fayda var ki zaman içerisinde verilen kurslardan para alınabileceği açıklaması da yapıldı. Birmingham,Bath, Warwick, King’s College London, Leeds ve Abdullah Gül’ün iki yıl yüksek lisans yaptığı Exeter gibi  ünlü üniversiteler  ücretsiz online dersleri geliştiren üniversiteler arasında bulunmakta.

Başarıya giden yolda bol fırsatlı, umut dolu günler dileği ile.

Bayanlara yönelik bir önceki 2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ başlıklı yazıda "2014 makyaj trendleri, 2014 yazında makyaj trendleri ve makyaj" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar3 aylık bebek gelişimi nasıl olmalı,kostebek tatlısı,irmikli ekerpare tarifi,ko burcu gnlk fal,en yeni dantel modelleri,yemeni rnekleri,çiçek bölümleri,leeds ingiltere satılık daire,cocuk odası dizaynı,ev yapımı tavşanlı anahtarlık yapımı

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ