26 Nisan 2014

Pantolonlarda İspanyol Paça Modası

Pantolonlarda İspanyol Paça Modası

70’li yılların abartı modası İspanyol paça pantolon geri döndü. İki ayağına birer etek giymek gibi bir şey. Bir de o zamanlar kim daha geniş paça giyerse daha itibarlı olurmuş. 50 cm paçalar bile varmış. Yürürken birbirine sürtünüp dünyanın en ritmik ve aynı oranda sinir bozucu sesini çıkaran ancak buna bile değecek kadar sevilen bir paça cinsidir bana göre.

ispanyol paça pantolon Pantolonlarda İspanyol Paça Modası

Bu yazın modası; İspanyol paça

Dünyanın en güzel paçalı pantolonudur, İspanyol paça pantolon. Sivri yakalı bluz ve apartman topuklu ayakkabıyla giyeceksin. Karavel saç ve Gülşen Bubikoğlu makyajıyla da tamamlayacaksın. Yarı İspanyol paça diye bir türüyle birlikte geliyor sezona. Bu stilde paçalarınız on metreden köşeyi dönmez ama yine de bir bolluk bereket gözlenir. Vaktiyle bir arkadaşın annesi eski dönem paçalar ile iki kızına etek yapmış mesela.

Üstten dar kesimli siyah kumaşta bayanlarda çok hoş gözükebiliyor. Yani paçaların sallanması lazım. Üzerine tiril tiril bir gömlekle giyilmeli. Yalnız şu önemli ayrıntı unutulmamalı, modelleri kısa boylu ve geniş kalçalı bayanlar kesinlikle ama kesinlikle giymemeli.

Bayanlara yönelik bir önceki 2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ başlıklı yazıda "2014 makyaj trendleri, 2014 yazında makyaj trendleri ve makyaj" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarvitrin takımı örnekleri 2013,çocuklar için engüzel ispanyol paça pantolonlar,dünyanın en güzel pantolonu,en güzel ispanyol paça pantolonlar,dünyanın en güzel pantolonları,dünyanın en güzel pantolonlar,dünyanın en güzel pantalon,dünyanın en güzel ispanyum paçası,dünyanın en güzel çocuk ispanyol paça,çocuklar için isPANYOLpaça

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ