03 Kasım 2013

Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin Gençlik İksiri

Bazı besinler sadece besleyici veya doyurucu değil, ilaç gibi şifalılardır. Zaten ilaçlar da bitkilerden ve/veya hayvanlardan yani besinlerden üretiliyor. Biz de hangi besinden hangi miktarda tükecetiğimizi bilirsek bazı hastalıklardan korunur ve yan etkilerini azaltmış oluruz. Bu yazıdada Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin cilde iyi gelen yani gençleşmemizi sağladığını iddia ettiği bir yöntemi sizlere anlatacağız, yapmanız gereken tek şey içecek içmek olacak.

genclestirici icecek 300x213 Prof. Dr. Ahmet Marankinin Gençlik İksiri   Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin iddiasına göre aşağıdaki gençleşme tarifini 8-15 Kasım ve/veya 20-27 Kasım tarihlerinde (yani dolunay çıktığı zamanlar) yapmanız gerekir .Bir hafta sonunda etkisi gözle görülür diyor. Açıklamasıda şöyle; ” Hücre yapınız,kan sisteminiz çalışır. Özellikle kısırlık tedavisi görenler için çok faydalıdır içmeleri tavsiye edilir. İçinde A.C.E.K vitaminleri Magnezyum,İyot ve daha birçok yararlı element vardır. ”

 

Maranki Gençlik İksiri Malzemeleri;

Kırmızı Pancar (Dünyanın en güçlü ürünüdür.)

Turp

Havuç

Elma (Dünyada insan pH’ına en uygunu)

Gençleştiren İçecek Tarifi;

Hepsinden bir adet alıp katı meyve sıkacağında sıkın.

Sabahları aç karnına 7 gün boyunca ikişer bardak için.

Her sabah için içeceğin içine sırasıyla birinci gün tere,ikinci gün roko,üçüncü gün ıspanak,dördüncü gün lahana,beşinci gün maydanoz,altıncı gün bunlardan istediğiniz birini ve yedinci gün limon sıkıp bir tatlı kaşığı zeytinyağı ekleyerek içiniz.

Bayanlara yönelik bir önceki Güneşten kaynaklanan cilt lekelerini temizlemek başlıklı yazıda "cilt lekelerini temizlemek, güneş lekelerinden kurtulmak ve güneş lekesi cilt maskesi" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarahmet maranki genclik iksiri tarifi,prof marankinin gençli iksiri,marankinin genclik iksiri tarifi,ahmet maranki cildi genç tutmak,ahmet maranki nin evi,genc tutan iksir,gençler için sağlıklı içecek tarifleri,gençlik için içecekler,genclik iksiri icecek,gençlik iksiri içecekler

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ