11 Ocak 2014

Puantiyeli Kıyafet Modası

Puantiyeli Kıyafet Modası

PUANTİYELER KIYAFETLERİMİZİN HER BİRİNDE

Bu yıl puantiyeli giysileri, bayanlarımızın üzerlerinde daha da sık görececeğiz. Kıyafet bütünlüğünü canlandıran , pantolonlar, kısa pantolonlar, etekler, oldukça moda. Hatta, puantiye desenleri ayakkabılarda da yerini alacak. Kot pantolon altında gayet cool görüntü yaratan puantiye desenli ayakkabılar şimdiden göz zevkimize hitap etmeye başladılar bile.

puantiyeler2 300x190 Puantiyeli Kıyafet Modası

Üzerinize puantiyeli desenlerde bir giysi kullanacaksanız, özellikle tek parça da kullanmaya gayret edin. Mesela siyah bir pantolon, ceket takımı giydiyseniz, elinize alacağınız puantiyeli bir çanta, gayet şık duracaktır üzerinizde.

Puantiyeli elbiselerden tercihinizi kullanacaksanız ya da eteklerde, diğer aksesuar seçiminizi sadelikten yana yaparsanız, kıyafet uyumunuzu da şık bir şekilde tamamlamış olursunuz.

Sade bir elbiseyi, puantiye desenli bir eşarp ya da atkı ile de gayet güzel göstermeniz elinizdedir.
Puantiyeli gömlekdeki renk bolluğu da bu yıl, bizlere daha çok kombine imkanı sunmaktadır. Kışın, kalın bir puantiyeli kloş etek ve üzerine giyeceğiniz siyah bir ceketle, gayet şık bir görüntü elde edersiniz. Puantiyeli gömlekler ve özellikle dökümlü olanlar da üst tarafı kilolu bayanlarımızı daha da ince göstermesine katkı sağlar.

Gerek günlük kıyafetlerimizde kullanacağımız rahat bir desen olması açısından da gardırobumuzdan eksik etmeyeceğimiz modelleriyle puantiye desenli kıyafetler bu yılda hayatımızda yerini almayı sürdürecektir.

puantiyeler 300x198 Puantiyeli Kıyafet Modası puantiyeli elbiseler2 1997 300x300 Puantiyeli Kıyafet Modası puantiyeli mini elbise kombin modeli 300x208 Puantiyeli Kıyafet Modası

 

Bayanlara yönelik bir önceki Şimdiki Moda Balıkçı Yakalar başlıklı yazıda "balık yakası, Balıkçı yakalar ve kazak modelleri" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaroyo elisleri,en hafif oya modelleri,puantiyeli çocuk kıyafetleri,80lerin puantiyeli kıyafetleri,çocuklara puantiyeli kıyafetevde hazırlama,puantiyeli kıyafetle kombin ayakkabı,Şimdiki moda resimleri

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ