01 Ocak 2014

Saç Dökülmesine Doğal Yoldan Kesin Çözüm

Saç dökülmelerine artık son, saç dökülmesine en doğal yollardan kesin çözüm sunuyoruz…

Saç dökülmesine çözüm sunan bitkilerden biri de karanfildir. Başka bir ifadeyle karanfilin faydalarından biri de saç dökülmesini kısa sürede durdurmasıdır.

Karanfili alternatif çözümlerden öne çıkaran birkaç özelliği bulunur.

Diğer yöntemler gibi rahatsız edici bir kokusu yoktur. Bu özelliği sayesinde hem kış aylarında hem de yaz aylarında rahatlıkla kullanılabilir.

Özellikle tercih etmediğiniz sürece uygulandıktan sonra durulama gerektirmez.

Çok kısa sürede sonuç verir.saç dökülme Saç Dökülmesine Doğal Yoldan Kesin Çözüm

Karanfil kürü nasıl uygulanmalı :

10-15 adet karanfili bir bardak kaynar suya atıp 10 dakika demleyerek karanfil çayını kolayca hazırlayabilirsiniz. Sonra yapmanız gereken tek şey hazırladığınız bu çayı saç derisine masajla uygulamak.

 Bu uygulamayı birkaç gün  üst üste yaptıktan sonra bir süre haftada bir gün ve sonraları on beş günde bir uygulayarak dökülmeye karşı önlem alabilirsiniz.

Genellikle bakıldığında görüntüsü ele verir kalitesini ancak daha önce almadıysanız saplarının koyu renkli, tomurcuk kısmının açık renkli olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca biraz iri olması da avantajdır.  Karanfilleri suya attığınızda direkt dibe çöküyorsa ya da  suda dikey biçimde asılı kalıyorsa kaliteli bir karanfil seçmişsiniz demektir. Ölü balık misali yatay biçimde suda yüzüyorsa yanlış seçim yapmışsınız demektir.

 

sac dokulmesi hangi hastaliklarin habercisi Saç Dökülmesine Doğal Yoldan Kesin Çözüm

Bayanlara yönelik bir önceki Adım Adım Parlak Saçlara Kavuşmak başlıklı yazıda "parlak saçlara adım adım, parlak saçlara kavuşmak ve saçlar nasıl parlak gözükür" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarzincir isi yazma oyasi,saç dökülmesine kesin çözüm,saç çıkaran kesin çözüm,saç dökülmesine evde çözümler,karanfil suyu saç,bir günde saç dökülmesini kesecek doğal yol,doğal saç mail,kesin cozum sac cikartan,sac cikaran ev yapimi kesin cozum,sac cikartan kesin cozum

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ