11 Şubat 2014

Saçlarınıza Dolgun Görünüm Kazandırma Yöntemleri

Saçlarınıza dolgun görünüm kazandırma yöntemlerini açıklıyoruz;

Saçlarımızın güzel olmasını ne kadar çok isteriz değil mi? Kimine göre güzellik uzunluktur kimine göre kısalıktır. Fakat kadınlar olarak ortak istediğimiz bir şey var ki o da saçlarımızın sağlıklı görünmesi.
Hani bazı saçlar vardır onlar her haliyle güzeldir ister düz ister kıvırcık ister kısa ister uzun. İşte böyle saçlar sağlıklı olduğundan ne şekilde olursa olsun göze güzel görünürler. Onlar içten beslenmişlerdir. Ama siz ne yaparsanız saçlarınız canlanmıyorsa bir de bunları deneyin. Bu şekilde saçlarınız olduğundan daha dolgun bir görünüm elde edecektir.
Saçlarımız için bu sefer içten değil dıştan bazı çözüm önerileri vereceğim. Bunlardan ilki saç modeliyle ilgili… Doğru yani size uygun saç modeli saçlarınızı daha dolgun bir şekilde gösterecektir.
Saçlarınızın omuz hizasında ya da biraz daha uzun ise katlı kesimler saçlarınıza daha hacimli gösterecektir. Fakat katların sayısı önemlidir katlar fazla olursa saçınız bunu kaldıramayacak ve daha da cansız, sönük durmasına neden olacaktır.
Kısa koyu renkli saçlarda daha kalın telli görünür, açık sarı ise daha ince gözükür. Eğer saçınız ince ve açık sarı ise, bazı saç ürünler ile parlaklık ve boyut kazandırabilirsiniz.
Ve son olarak saç kurutma makinası ile daha dolgun bir görünüm elde etmek mümkündür. Saçlarınıza ısısı yüksek ve kısa sürede tutun. Düşük ayarda uzun süre kurulamak doğru değildir.

dolgun saclar icin oneriler 300x173 Saçlarınıza Dolgun Görünüm Kazandırma Yöntemleri

Bayanlara yönelik bir önceki Saçlarınızı Doğal Yollarla Uzatın başlıklı yazıda "doğal saçlar, saç bakımı ve Sağlıklı saçlar" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarev hanımlarına saç modelleri,dolgun ev hanımı,dolgunhanımlar,twitter ev hanımı dolgun,kisa sac modeli,ev hanımı saç modelleri,ev hanımı ifşa,en güzel ev hanımı ifşa twitter,dolgun ev hanımları ifşa twitter,dolgun ev hanımları

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ