11 Nisan 2014

Saçlarınızın Çabuk Yağlanmaması İçin Ne Yapılmalı?

Saçlarınızın Çabuk Yağlanmaması İçin Ne Yapılmalı?

Ertesi gün saçınızı yıkamak zorunda kaldığın bir saça mı sahipsin? Çabuk yağlanan saçların bakımının zor olduğunu tahmin edebiliyoruz. Peki eninde sonunda yağlanacak olan saçınızın sadece bir kaç gün daha sağlıklı durması için neler yapabilirsiniz sizlerle bunları paylaşacağız.

çabuk yağalanan saç Saçlarınızın Çabuk Yağlanmaması İçin Ne Yapılmalı?

Çabuk yağlanan saçlar için yapılması gerekenler

Saçımızın çabuk yağlanmasına sebep olan bazı nedenler vardır. Size bu yazımızda bu nedenlerinden bahsedeceğiz. İşte sizde bunlara dikkat ederek saçınızın yağlanmasını geciktirebilirsiniz.

Duş alırken sıcak suyla yıkamamaya özen gösterin. Ilık suyu tercih edin. Sıcak su saç derisini kurutur ve daha fazla yağ üretmeye başlar.

Sık sık maşa ya da düzleştirici kullanmayın. Hem saçta yağın artmasına hem de saçı yıpratmaya neden olur.

çabuk yağlanan saçlar Saçlarınızın Çabuk Yağlanmaması İçin Ne Yapılmalı?

Saçını çok sık taramayın ve oynamayn.

Saçınıza krem kullanıyorsanız eğer bunu saç uçlarınıza sürünüz. Diplerine kesinlikle uygulamayın.

Saçınızı çok sıkı bir şekilde toplamayın, sıkı at kuyruğu yapmayın. Daha çok gevşek, saçınızı sıkmayan modelleri tercih edin.

Saçlarınızı çok sık ellemeyin, oynamayın ve taramayın. Bunlar saçınızın çok fazla yağlanmasına sebep olurlar.

Sağlıklı güzel saçlara !

 

 

 

Bayanlara yönelik bir önceki Makyaj Malzemelerimizi Nasıl Değerlendiririz başlıklı yazıda "allık, Makyaj Malzemelerimizi Nasıl Değerlendiririz ve maskara" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarsaçların çabuk yağlanmaması için neler yapılabilir,saçın yağlanmaması için ne yapılmalı,saçların yağlanmaması için,saçların çabuk yağlanmasını önlemek için,saçların yağlanmaması için yapılması gerekenler,ssaçlaarn çabuk yağalanmmamassı için ne yapılmalıdır,saçın çabuk yağlanmaması için ne yapmalı,çok sık yağlanan saçlar,saçların yağlanmaması için ne yapmalı,saçların çabuk yağlanmaması için

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ