22 Eylül 2013

Satış Yaparak Para Kazanmak

Merhaba hanımlar, bu sefer sizlere etkili bir para kazanma yöntemi olan satış yaparak para kazanmayı anlatacağım.

satici 279x300 Satış Yaparak Para KazanmakAslında hepimiz tanıdığız bu yönteme mutlaka duymuşuzdur hatta çevremizde bunu yapan insanlara mutlaka rastlamışızdır. Özellikle amway, avon gibi ürünleri satmak bir zamanlar çok modaydı. Ben size hem yöntemi tanıtıp hemde daha fazla kazanmanız için tüyolar vereceğim.

Aslında tek ihtiyacınız olan şey, ihtiyaçları görmek, yeni öneriler sunabilen birisi olmak ve azıcık ikna kabiliyeti, tabi hepsi zamanla gelişebilen yetenekler. Hele eğer çevreniz geniş ise, sevilen birisi iseniz, güvenilen birisi iseniz bu yöntemle çok iyi miktarlarda ek gelir elde edebilirsiniz.

En güzelide ürünleri stokta bulundurmanız gerekmez gerektiğine sipariş verip alabilirsiniz.

Mantık basit; arkadaşlarınıza, tanıdıklarınıza, komşularınıza satış yapacaksınız hatta satış yaptırtacaksınız ve satış yaptığınız üründen firma size bir pay verecek, bazı ürünlerde sizle paylaştığı kar %40’a varabilmekte. Fakat dahada fazlası var.

  • Satışı yaparken şeffaf olun, kötülüğünüzede olsa dürüst olun sizin güvenilirliğinizi arttırır.
  • Sizin gibi satış yapmaya hevesli birisi varsa mutlaka sisteme kazandırın, çünkü onlar üzerinden de para kazanırsınız. Başkası aynı işi yapmasın diye düşünmeyin 70 milyon ülkemizde satacak başkalarını bulacaklardır. Sizin işinizi yapmaları sizden müşteri eksiltmez hatta belki çevrenizi genişletir.
  • Sorarlarsa ürünleri nereden aldığınızı söylemekten çekinmeyin, zaten az ürün almak için girilesi bir zahmet değildir.
  • İnsanlara fikirler sunun, sende şuda olsa güzel olur işine yarar, işini kolaylaştırır fakat bunu bir pazarlamacı olarak değil bir arkadaş tavsiyesi olarak yapın, kimseye bir ürünü zorlamayın hatta çoğu zaman 2. kere söylemeyin.
  • İnsanların ihtiyaçlarını bulun eğer bir insan sizin sattığınız ürün yelpazesinde bir ürüne ihtiyacı varsa direk atlayın ve hiç uğraşma ben sana alıp getiricem gibi onların işlerini dahada kolaylaştırın.
  • Tabi bunları yapmak için ürünleride iyi incelemek gerek zaman zaman ürün kataloglarını tekrar tekrar inceleyin internetten yeni ürünlerede bakın.
  • İş etiğinden asla vazgeçmeyin, insanların kalplerini kırmayın, üşendiğiniz için ürünü geri göndermemezlik yapmayın, insanları suçlamayın, müşteri çoğu zaman haklıdır unutmayın.

Bu işi yapacak firmalar hakkında detaylı bilgi almak için Satış yaparak para kazandıran siteler yazımızı mutlaka okuyun. Kısa bir yazıdır seçim yapmanıza yardımcı olur, firmaların avantajlarıyla incelendiği bir yazıdır.

Ürün satarak para kazanmaya karar verdiniz, ürünleri nerede bulacağınıza karar verdiniz ve işe koyuldunuz, peki satışı nasıl arttıracağım derseniz yeni yazımız facebooktan para kazanmak yazımızdan facebook’u kullanarak satışı arttırmak konusunda tüyolar edinebilirsiniz

Bayanlara yönelik bir önceki Evde Youtube'dan para kazanmak başlıklı yazıda "ev hanımlarına evde iş imkanı, evden iş imkanı ve evden para kazanma" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarevde yapılıp satılabilecek ürünler,evde satılabilecek ürünler,evden satılabilecek ürünler,evde yapılıp satabileceğim ürünler,evde satış yaparak para kazanmak,evden satılan ürünler,evde satabileceim rnler,ürün yorumları yaparak para kazanma,ev ürünlerini satarak para kazanmak,evde yapılacak satış katalogları

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ