15 Kasım 2013

Selülitlere Karşı Yosun Sabunu

y3 300x190 Selülitlere Karşı Yosun SabunuDuş sırasında cildinize yosun sabunuyla yavaş hareketlerle masaj yapmayı alışkanlık haline getirirseniz portakal kabuğu görünümlü bölgelerde zamanla bir düzelme olmaya başladığını fark edersiniz. Pütürler azalır ve cilt daha pürüzsüz bir hale gelmeye başlar. Yosun sabunu ve diğer doğal bakım ürünlerinden azami derecede faydalanabilmek için aldığınız ürünün kalitesinden emin olmalısınız. Bu sabun düzenli olarak kullanıldığı takdirde mevcut selülitlerin görünümünü hafifletecek ve yenilerinin oluşmasını engelleyecektir. Fakat saç ve cilt sorunlarınız için cildinize bir şeyler sürmekle yetinmeyin; mükemmel sonuçlar için beslenmenize dikkat etmeli ve özellikle selülit sorunu söz konusuysa egzersiz yapmayı da unutmamalısınız.

y1 300x198 Selülitlere Karşı Yosun SabunuEtkili bir doğal cilt bakımı ürünü de olan yosun sabunu deriyi dinlendirir, daha duru ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlar. Yosun sabununun faydaları arasında ölü derileri yok etme özelliği de sayılmaktadır; mineraller açısından zengin bir içeriği olan bu sabunu banyo yaparken kullanırsanız bir süre sonra faydasını görmeye başlarsınız. Günlük yüz temizliği için de kullanılan yosun sabunu E vitamini içermektedir, bu sayede cildinizin erken yaşlanmasını önler. Yağlı ve sivilceli ciltler için kullanılabilir; yağ dengesini düzenler ve cilde ferahlık verir. Selülitli bölgelere her gün bu sabunla masaj yapıldığında ciltte gözle görülür bir sıkılaşma, gerginleşme oluşacak ve selülitlerin rahatsız edici görüntüsü hafifleyecektir. İçeriğinde tuz bulunduğundan antiseptik özelliği de vardır; cildinizi bakterilere karşı korur ve zamanından önce yaşlanmasını engeller. Banyo sırasında cildinize yosun sabunuyla masaj yapın; derinizin üzerindeki ölü tabaka anında ortadan kaldıracaktır.

Bayanlara yönelik bir önceki Argan Yağının Faydaları başlıklı yazıda "argan yağı işe yarıyor mu ?, argan yağının faydaları ve doğal cilt baımı" hakkında bilgiler verilmektedir.

ArananlarBEYZADE SABUN
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ