26 Mayıs 2012

Simit Diyeti

1 haftanın içinde 3-5 kilo vermenizi sağlayabilecek bir diğer de simit diyetidir. En az 1 hafta uygulamanız gereken bu diyet şeklinde her sabah, kahvaltınızdaki besinler tamamen aynıdır. İsminden de anlaşıldığı üzere simit ağırlıklı beslenilen bu diyet de 1 hafta boyunca tüm sabah kahvaltılarında yarım simit yenilmesi önerilir. Öğle menüsünde ise 1 tam simit vardır. Akşam yemeğinde ise hiç simit önerilmez. Onun yerine farklı tatlar sunulmuştur.

simit diyeti Simit DiyetiSimit yiyerek zayıflamak için yine uzman bir doktor ve diyetisyenin tavsiyelerine uyarak hareket etmeniz son derece önemlidir. Öncelikle amacınızın sadece kilo vermek olmadığı, sağlıklı bir yaşam için kilo vermek olduğunu aklınızdan çıkarmamanız gerekir. Simit diyeti son zamanlarda birçok kişi tarafından konuşulmaktadır ve bu durum nın çığ gibi büyümesine neden olmaktadır.

ın diyet sonrasında da simit tüketmeyi alışkanlık haline getirmesi ve bunu bir düzen ile yapıyor olması bu diyetin en önemli özelliklerindendir. Çünkü düzenli beslenmeye alışmış olan vücut, bu düzeni korumak isteyecektir. Bu durumda kişilerin düzeni korumak için ekstra bir çaba sarf etmesine gerek kalmamaktadır. Fakat üzerine düşülmediği takdirde bu alışkanlığın da zamanla kaybolabileceği akıllardan çıkarılmamalıdır.

Simit diyetinin çok konuşuluyor olması bu konuda çok sorunun da sorulmasına neden olmaktadır. “?” sorusu en sık karşılaştığımız sorular arasında yer almaktadır. Simit diyetini kısaca özetleyecek olursak simit diyeti 1 hafta süren bir diyettir. Bu 1 hafta boyunca bütün sabah kahvaltılarında yarım simit tüketilirken, bütün öğle yemeklerinde de 1 tam simit tüketilmektedir. Akşam yemeklerinde ise köfte veya tavuğun yanında mutlaka 1 kâse salata tüketilmesi gerekir. Bu diyetin 1 haftadan daha uzun tutulmamasına özen gösterilmelidir.

İşte fakirin döneri diye tabir edilen simit diyeti bu şekilde.Zayıflamanızı sağlayan diyet tipi sadece simit diyeti değil pek tabi.Göbek eriten diyet sayesinde de fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.İşte Göbek Eriten Diyet

Bayanlara yönelik bir önceki Kolesterol Diyeti başlıklı yazıda "diyet, kolesterol diyet listesi ve kolesterol diyet programı" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarsimit diyeti,SİMİT Diyeti Yapanların Yorumları,simit diyeti yapanlar,simit diyeti yorumları,gevrek diyeti,simit diyeti ile zayıflayan varmı,gevrek diyetleri,simit diyeti ile zayıflayanların yorumları,simit diyeti yapan k yorumları,simit yiyerek zayiflayan varmiEtiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ