08 Nisan 2014

Sivilce ve Siyah Noktalardan Korunma Yolları

Sivilce ve Siyah  Noktalardan Korunma Yolları

Hanımlar bir çok insanın kurtulmak isteyip de kurtulamadığı sorunları olan sivilce ve günümüz ismi ile siyah noktadan bahsedeceğim. Sivilce yüz bölgesi, sırt bölgesi ve omuzlarda çıkar. İyileşmesi ve tamamen yok olması 4-5 hafta gibi bir sürede gerçekleşir. Siyah noktalar ise göründüğü kadar geçmesi zor bir sorun değildir. Birazdan paylaştıklarımı uygularsanız memnun kalacağınızdan eminim.

sivilce ve akneye son Sivilce ve Siyah  Noktalardan Korunma Yolları

sivilce ve akneden korunma yolları

  • Öncelikle en az altı gün ara ile cildinize buhar banyosu yapmalısınız. ( Her hangi geniş bir kapta el değmez sıcaklıkta ki suya başınızı eğerek havlu aracılığıyla yüzümüzü buharda 15 dakika bekletiyoruz) Kesinlikle sivilce ve siyah noktaları sıkarak yada sert bir cisim ile çıkarmaya çalışmıyoruz.Bu durum gözeneklerin büyümesine neden olur.
  • Bir pamuk yardımı ile cildinize süt ve maden suyu karışımı ile tonik uyguluyoruz. Hem nemlendirici ve parlak pürüzsüz bir cilt için mükemmel tonik.
  • İsteğe bağlı olarak 1 kaşık yoğurt,1 çay kaşığı bal ve yumurta kabuklarını ezerek toz haline getirip bu karışımı ciltte kuruyana kadar bekletiyoruz.
akne ve sivilce derdine son Sivilce ve Siyah  Noktalardan Korunma Yolları

sivilce ve akneden korunma yolları

  • Çok yoğun çalışan bayanlar cildinize badem yağı sürerek ciltlerini korumaları mümkün. Benim gibi hassas cilt yapısına sahip olanlar badem yağı birebir toparlayıcı ve düzgün temiz bir cilde sahip olabilirsiniz…

Bayanlara yönelik bir önceki Kadınlar Neden Erkeklerden Daha Fazla Para Harcar başlıklı yazıda "Alışveriş, fırsat ürünleri ve güvenli ve kaliteli alışveriş" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarakneden korunma yolları,dantel ara takımı modelleri,derya baykal kanal türk örgü modelleri,ev comhanimlarina kredi,sivilcelerden ve siyah noktalardan korunma yolları,siyah noktadan korunma,siyah noktalar dan korunmayollari,siyah noktalardan korunmak,Siyah noktalardan korunmanın yolları,tek şiş büyük patik modelleri

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ