18 Ekim 2013

Sivilceli ve Yağlı Ciltler İçin Maske

sivilce maskesi Sivilceli ve Yağlı Ciltler İçin Maske  Sonbahar,kış aknelerin,sivilcelerin çoğaldığı ve cildin yağlandığı ve zamanlardır. Bunlarla baş edebilmek için çok kolay,pratik bir maske tarifi sizlerle.

Daha önce maske denemediyseniz, maskelere inanmıyorsanız bu düşüncenizi değiştirecek bir cilt bakımı, hem yağlı yüzünüzü sağlıklı hale getirecek hem sivilcelerin beslenmesini engelleyecek, sizi yağ yüzünden oluşmuş sivilcelerden kurtaracak. Gözle görülür şekilde sivilcelerden kurtulacaksınız.

Malzemelerimiz;

Bir yemek kaşığı beyaz kil. (Genelde tüm aktarlarda bulunur.)

Bir tatlı kaşığı argan yağı.

Bir tatlı kaşığı çay ağacı yağı

Bir tatlı kaşığı sirke

Yapılışı & Uygulanışı;

Malzemelerin hepsini birbirine yedirerek macun haline gelmesini sağlamalıyız.

Macun haline gelebilmesi için gül suyu kullanmakta fayda var.

Haftanın iki günü göz çevresi ve dudak üstü hariç yüzümüzün her yerine sürebiliriz.

Kuruyana kadar ciltte kaldıktan sonra temizleyebilirsiniz.

 

Bayanlara yönelik bir önceki 40'lı yaşlarda cilt bakımı başlıklı yazıda "40lı yaşlarda ciilt bakımı sırları, cilde kırklı yaşlarda nasıl bakılmalı ve kırklı yaşlarda cilt bakımı" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaryüzüm çok yağlı ve sivilceli,yağlı ciltler için maske,sivilceli ve lekeli cilltler nasıl temizlenir,sivilceli ve yağlı ciltler için maske,sivilceli yağlı kolay yüz maskeleri tarifleri,lekeli ve sivilceli ciltler için,yağlı sivilceli cilt için doktor,ciltteki sivilvel,yüzüm çok yağlı ve sivilceli ne yapmalıyım,ev yapımı yüz maskesi yağlı ciltler sivilceli

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ