23 Nisan 2012

Suna Dumankaya Saç Bakımı

Saç problemi çeken ve biraz araştırma yapan herkes rast gelmiştir Suna Dumankaya   önerilerine. Suna Dumankaya saç bakımı önerileri ile bir çok saç ve cilt problemi ile doğal yollardan başa çıkmayı bilen birisi.

Türkiye deki ilk lokman hekimin torunu olarak dünyaya gelen Suna Dumankaya ailesinden aldığı bilgiler ile saç ve cilt problemlerine çözüm getiriyor

suna dumankaya1 Suna Dumankaya Saç BakımıSaç bakımı konusunda bir çok insanın problemlerine çare bulmuş olan Suna Dumankaya’ nın bu konuda bir çok önerisi bulunuyor.ne, saç uzatmaya ve şaç beyazlamasına  karşı birbirinden etkili kürlere sahip. Bu kürlerlek sağlıklı ve doğal saçlara sahip olmak ise oldukça kolay.

Suna Dumankaya Saç Bakımı

Suna Dumankaya’ nın formüllerini ve önerilerini yazdığı 3 adet kitabı bulunuyor. Suna Dumankaya bu kitaplarında saç ve cilt problemleriniz için tamamiyle doğal, bitkisel çözümler üretiyor.

Suna Dumankaya formülleri ile; saçların yavaş uzamasına, yağlı saçlara, dökülen saçlara, kepek problemine, saç diplerinde oluşan kaşıntılara, ağaran saçlara, zayıf saçlara, dökülen saçlara çözümler üretiyor. Ayrıca hiç bir saç problemi olmayan kişilerinde saçlarını sağlıklı tutmaları için önerilerde bulunuyor.

Suna Dumankaya Saç Bakımı

Suna Dumankaya saç bakımı yaparak saç problemlerinizi gidermeniz için size bitkisel çözümler sunuyor. Suna Dumankaya saç bakımı tavsiyeleri ise şöyle;

Suna Dumankaya’ nın yağlı saçlar için verdiği formül ; limon, elma sirkesi, lavanta, su ve nane gerekiyor. Bu malzemeleri kullanarak hazırlayacağınız losyon yağlı saçlarınıza iyi geliyor.

Bir başka önerisinde ise kuru ve mat saçlara çözüm buluyor. Badem yağı ve zeytin yağından oluşan bir karışımı saçlarınıza uygulayıp biraz bekledikten sonra yıkayın ve bunu olumlu sonuç alana kadar belli aralıklarla tekrarlayın. Saçlarınız daha canlı görünecektir.

Saç diplerinde ki kaşıntıyı gidermek için ise biberiye yağı, üzüm sirkesi, tuz ve dövülmüş aspirinin karıştırıp saç diplerinize uygulamanız gerekiyor. Bu karışımı uyguladıktan sonra saat bekleyip saçlarınızı yıkayın. Bu uygulamanın etki etmesi için ise hafta gibi bir süre tekrarlamanız gerekiyor.

Yukarıda verdiğimiz saç bakım önerilerinde gördüğünüz gibi Suna Dumankaya problemlerinize tamamen doğal ve bitkisel çözüm önerileri sunmakta. Sizlerde saç problemleri yaşıyor iseniz Suna Dumankaya Saç Bakım Kürlerini mutlaka deneyin.

Saç Bakımı Tavsiyeleri

Bayanlara yönelik bir önceki Saç Bakımı Tavsiyeleri başlıklı yazıda "ahmet maranki saç bakımı, etkli saç bakımı ve kolay saç bakımı" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarsuna dumankaya sa bakm,suna dumankaya atvde saç uzatma formülleri,suna dumankaya kitaplarını nereden bulabilirim,suna dumankaya nereli,Suna dumankaya nin kitabını nerden bulabilirim,suna dumankaya saç uzatma formülleri,suna dumankaya saçtaki kepek aspirin sirke biberiye yağı,sunadumankaya kitap,sunadumankaya kitaplarindan en iyisi hangisi

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Sonay diyor ki:

    Benim saçlarım çok zayıf, ince ve yağlı.Aşırı derecede dökülüyor.Denemediğim bir şey kalmadı.Suna Dumankaya saç bakımı kürlerinden en iyisi hangisi.En uygun olan saç bakımı kürünü nerden bulabilirim

YORUM YAZ