26 Ağustos 2012

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Terazi burcu adı üzerinde denge , yani dengeli insanları temsil eden bir burç.Terazi insanı da genel olarak adalet için çabalar.Bu dengeli insanın iyi huylu,sempatik, nazik, hoşgörülü ,çalışkan , sabırlı kişiliğinin bir anda kavgacı, asık suratlı, inatçı, tembel, boşboğaz ve sabırsız olan tam aksine dönüşmesi çevresini şok eder.Bu değişim için kötü bir söz yada sevmediği birini görmesi yeter.

Terazi her konuda tartışmayı sever.Fakat kişisel olmamalıdır bu onun sinir sistemine ağır gelir.Tüm güzellikleri korumaya çalışır çünkü güzelliğin merkezi Venüs tarafından yönetilir.Çağdaş bir zevke de sahiptir güzel ve gösterişli giyinir.Evi manevi olarak çok kıymetlidir.Okumayı çok sevmez ama kitap almayı evinde bulundurmayı sever.

terazi burcu gunluk burc yorumlari Terazi Burcu Günlük Burç YorumlarıTerazi insanı bazen hayal kurar geçmişte yaşar bazen hiç kurmaz. Zorda kaldığında sığınacak bir liman ararlar. Ortalık sakinleşince evi ve işine bakarlar.Terazi kadını da erkeği de misafiri sever insanların bir arada olması onları mutlu eder. Arkadaş çevresini çok sever bu onun için önemlidir yalnız kalmak istemez. Zaten sohbetlerinde  kişiliğini iyi koruduğu için böyle bir problemde yaşamaz.

Bakalım bu müthiş denge burcunun bu günkü Terazi Burcu yorumu ne diyor

Bayanlara yönelik bir önceki Tarot Falı Nasıl Bakılır? başlıklı yazıda "nasıl tarot falı bakılır, tarot ve tarot açılımları" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarbu günkü tarazi burcun yorumu,burçlar günlük yorumlar,gunluk burc yorumlari,tarazi burcu bugunluk,teraziburcundabugun

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ